[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

دشمن روی عدم حضور مردم حساب باز کرده است، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: دشمن امروز روی عدم حضور مردم در انتخابات 28 خرداد 1400 حساب باز کرده است. ابراهیم عزیزی در نشستی که با حضور مرضیه وحید دستجردی وزیر اسبق بهداشت و جمعی از فعالان سیاسی استان فارس در شیراز برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو در 28 خرداد 1400 اظهار داشت: مهم ترین مسئله در این انتخابات حضور و مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی است تا با انتخابی هوشمندانه، نقشه دشمن را نقش بر آب کنیم.
او افزود: دشمن در این انتخابات برای کشور خواب‌های آشفته دیده و روی عدم حضور مردم پای صندوق‌های رأی حساب باز کرده است که اینجا وظیفه همه ما تشویق مردم بر مشارکت حداکثری برای انتخاب 
اصلح است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با تأکید بر انتخابی صحیح و هوشمندانه گفت: با وجود همه کاستی‌ها، اگر یک دولت انقلابی و مردمی شکل بگیرد، مردم طعم شیرین انقلاب اسلامی را خواهند چشید؛ لذا آگاه کردن مردم از واقعیت‌ها وظیفه مهم جبهه انقلاب است.
عزیزی با اشاره به شکل گیری مجلس انقلابی و قوانین خوبی که در یک سال اخیر همچون طرح جهش مسکن، قانون راهبردی لغو تحریم‌ها و... تصویب شده است، افزود: امروز دولت با ناکارآمدی توان اجرای مصوبات مهم مجلس را ندارد؛ لذا نیاز به یک دولت انقلابی است که بتواند در مقام اجرا قدرتمند عمل کند.
او تصریح کرد: دولت فرسوده و بی انگیزه فعلی توان حل مشکلات مردم را ندارد و نکته مهم این است که این دولت نتیجه یک انتخاب بوده است؛ لذا همین مسئله ما را وادار می‌کند تا در انتخابات 1400 با درایت و آگاهی بیشتری قدم نهیم.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: علی رغم این دستاوردها در معیشت و اقتصاد مردم کاستی‌هایی وجود دارد که باید با روی کار آمدن یک دولت قوی برطرف شود.
عزیزی تصریح کرد: ما همان گونه که عوامل موفقیت را برمی‌شماریم، باید عوامل عدم موفقیت‌ها را نیز رصد کنیم تا دوباره در آزمون و خطا قرار نگیریم.
او تأکید کرد: برای داشتن ایرانی پیشرفته، آباد و در تراز انقلاب اسلامی، نیازمند دولت و مجلس انقلابی هستیم که با هم افزایی و تشریک مساعی امور مملکت را با سرعت و درایت پیش ببرند.
عزیزی همچنین گفت: امیدواریم حضور آگاهانه و بابصیرت در انتخابات 1400 محملی برای ناامید کردن مجدد دشمن باشد که در این راستا مشارکت حداکثری پای صندوق‌ها یک اصل مهم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی