[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

دراگان اسکوچیچ: قدم آخر تورنمنت را محکم برمی‌داریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تأکید بر اینکه فضای تیمش برای دیدار با عراق کاملاً مثبت است، گفت: بازیکنانم برای برداشتن آخرین گام این تورنمنت تمام توانشان را خواهند گذاشت. دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق در دیدار پایانی گروه C انتخابی جام جهانی قطر گفت: پیش از آمدن به بحرین می‌دانستیم که باید چهار بازی سخت انجام دهیم و از هر چهار بازی پیروز از زمین خارج شویم که این موضوع به ما فشار وارد کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از این چهار بازی یک بازی باقی مانده است و فکر می‌کنم بازی سخت‌تری به نسبت سه بازی قبل باشد. اما تیم خیلی خوبی داریم و جو تیم بسیار خوب است و هرچه داریم را در این بازی خواهیم گذاشت و از همه توان استفاده می‌کنیم تا بازی آخر هم پیروز از میدان خارج شویم.
اسکوچیچ درباره تیم عراق گفت: برای بازیکنان عراق و مربیشان احترام قائل هستیم. آن‌ها مربی خوبی دارند و در مجموع تیم قابل احترامی هستند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سؤال که آیا اطلاعات دقیقی از بازیکنان عراق در دیدار امروز مقابل ایران در اختیار دارد یا خیر، اظهار داشت: درباره ترکیب تیم عراق اطلاعاتی نداریم. همیشه وقتی بازیکنی در ترکیب قرار می‌گیرد یعنی یک بازیکن باید بیرون از زمین بماند، بنابراین وقتی بازیکنی در زمین قرار بگیرد، قطعاً بهترین ترکیب ممکن را به میدان فرستادند.
وی ادامه داد: جو بسیار خوبی بر تیم حاکم است و امیدواریم این جو مثبت را به بازیکنانی که در زمین بازی خواهند کرد نیز انتقال بدهیم تا آن‌ها نیز این احساس خوب را داشته باشند. بازی‌های قبل را باید فراموش کنیم، چرا که یک قدم با موفقیت به پایان رساندن این تورنمنت باقی مانده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی