[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مردم می‌آیند ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: همه کفر برای مقابله با اسلام به میدان آمده است و بدانیم نباید غفلت کنیم و همواره باید قدر داشته‌هایمان را بدانیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در دیدار با اقشار مختلف بسیج استان فارس با بیان اینکه بسیجیان در تمام عرصه‌هایی که حضور یافته اند سرآمد و سربلند بوده اند، گفت: بسیجیان فارس در موضوع کمک‌های مؤمنانه، مقابله با بیماری کرونا و طرح شهید سلیمانی خوش درخشیده اند و نام استان امروز به عنوان یکی از استان‌های برتر در این زمینه مطرح شده است. وی با بیان اینکه از زحمات گروه‌های جهادی بسیج تشکر می‌کنم، گفت: امروز گروه‌های جهادی بسیج در سراسر استان فارس و در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی به خصوص موضوع مهم محرومیت زدایی فعال هستند. فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: همه کفر برای مقابله با اسلام به میدان آمده است و بدانیم نباید غفلت کنیم و همواره باید قدر داشته‌هایمان را بدانیم.
وی با بیان اینکه امروز شاهد پیروزی‌های جبهه مقاومت در سراسر منطقه هستیم، گفت: جبهه مقاومت نشان داده هرگاه سخنی بگوید توانایی عملی کردن آن را دارد و این توانایی و آمادگی همواره در حال افزایش است. سردار بوعلی با بیان اینکه فرهنگ مقاومت برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است، افزود: امروز انقلاب اسلامی مورد توجه و علاقه ملت‌های مظلوم منطقه و جهان قرار گرفته و الگوی مبارزه با استکبار جهانی است. وی خاطرنشان کرد: توانمندی‌های دفاعی و نظامی ایران اسلامی امروز به حدی است که توانایی پاسخ به تهدیدات دشمنان را فراتر از مرزهای جغرافیایی در اختیار داریم و هرگونه تهدید با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
فرمانده سپاه فجر با اشاره به حضور و نقش آفرینی درخشان ملت ایران در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نیز شاهد حضور گسترده و باشکوه ملت ایران در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی