[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

اطلاعات اقتصادی اینترنتی شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری فارس گفت: به منظور توسعه و طبقه بندی بازار، ایجاد فضای رقابتی و شفاف و نیز اطلاع رسانی هدفمند عرضه سهام شرکت‌ها و بنگاه‌های مشمول واگذاری و با هدف تقویت حضور حداکثری بخش خصوصی و تعاونی توانمند، سازمان خصوصی سازی اقدام به راه اندازی سامانه مشتریان بالقوه نموده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس هاله فولادفر بیان داشت: سامانه مشتریان بالقوه روی پایگاه اینترنتی www.ipo.ir فعال می‌باشد که این سامانه علاوه بر ذخیره اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی، قابلیت طبقه بندی آنان حسب توان مالی، موقعیت جغرافیایی مورد تقاضا و صنعت مورد نظرشان را نیز دارد.
وی در ادامه افزود: این سامانه امکان ثبت تقاضای خرید و همچنین درخواست بازدید از شرکت‌های در حال عرضه را نیز دارا می‌باشد.
فولادفر عنوان داشت: در صورت ثبت نام اشخاص در این سامانه، آگهی عرضه سهام شرکت‌ها و بنگاه‌های مشمول واگذاری، متناسب با شاخصه‌های اعلام شده اشخاص، اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال در پایان متذکر شد که در صورت هرگونه ابهام و سؤالات احتمالی، شماره تلفن سازمان خصوصی سازی به شماره 88083640 -021 آماده پاسخ گویی به سرمایه گذاران می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی