[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: با عاملان تخریب پوستر نامزدها برخورد می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه تخلفات انتخاباتی در این استان با جدیت رصد و پیگیری می‌شود، گفت: تهدید، توهین و تخریب پوسترها از مصادیق این تخلفات است.
حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی دیروز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ما در تمام دادگاه‌ها، دادسراها و در محاکم تجدید نظر و حتی شورای حل اختلاف شعب ویژه برای رسیدگی به تخلفات 
انتخاباتی داریم.
وی اظهار داشت:‌ در ‌هر شهرستان حداقل یک شعبه و در شهر شیراز هم ۲ شعبه در دادسرا،‌ یک شعبه در محاکم کیفری و یک شعبه در دادگاه تجدید نظر به همین منظور فعال است.
رئیس کل دادگستری استان فارس اضافه کرد: با تشکیل کارگروه ویژه در دستگاه قضایی، فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی در این دوره از انتخابات گسترده‌تر از قبل در حال رصد است.
موسوی ادامه داد: ‌یکی از مجازی ترین انتخابات پس از انقلاب در این دوره است؛ برای همین هم رصد ما در فضای مجازی گسترده است.
وی افزود:‌ همچنین یک کمیته فضای مجازی هم تشکیل دادیم و بر اعمال و رفتار کاندیداها در فضای مجازی نظارت می‌کنیم و اگر مرتکب جرم و تخلف شوند با آنها برخورد خواهد شد و شعبه ویژه ای هم در این خصوص در مرکز استان دایر است.
رئیس کل دادگستری استان فارس همچنین گفت: ‌تاکنون برای ۲۰ نفر پرونده تخلف تشکیل شده و به ۱۰۰ نفر نیز تذکر داده شده است. قطعاً با افرادی که بخواهند مشکل ایجاد کنند برخورد خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی