[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

حضور در انتخابات باعث مشروعیت نظام می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اظهار کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات باعث مشروعیت و حفظ جمهوریت نظام می‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد شیراز، علی حسین منصوری در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس که به میزبانی واحد کازرون برگزار شد، از مسئولان و اساتید دانشگاه خواست به عنوان فرهیختگان جامعه و چهره‌های علمی در جهت دعوت به حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب فرد اصلح از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس خطاب به همکاران که در امور اجرایی انتخابات دخیل هستند، گفت: اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در راستای افزایش امنیت اماکن و حفاظت از اماکن در مقابل تهدیدات امنیتی احتمالی در ایام قبل و حین و بعد از انتخابات نیز مهم می‌باشد و باید در رصد همه این امور با عوامل مربوطه هماهنگی لازم به عمل آید.
وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات هر کشور به منزله مشروعیت دادن به نظام حاکم است و در واقع مردم با حضور در این رویداد مهم به جامعه سیاسی دنیا اعلام می‌کنند که وضع موجود و شیوه حکومت‌داری مورد تأیید آنها بوده و در راستای حفظ ارزش‌های آن تلاش می‌کنند. منصوری خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات باعث مشروعیت و حفظ جمهوریت نظام می‌شود و می‌طلبد ما دانشگاهیان در دعوت مردم در پای صندوق‌های رأی از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استفاده کنیم.
مدیرکل حراست واحد شیراز تصریح کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تأکید فرموده‌اند، انتخابات را با «حضور حداکثری» به صحنه دیگری از مقاومت و پایداری در برابر دشمنان کینه‌توز، تبدیل می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی