[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

توزیع عادلانه اعتبارات، مطالبه اصلی جامعه ورزش از رئیس جمهور ، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از عموم مردم به‌ویژه ورزشکاران پرافتخار این استان و خانواده بزرگ هیئت ورزش‌های همگانی برای حضور یکپارچه در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.
سیروس پاک فطرت در جمع خبرنگاران با اشاره به رویداد بزرگ و سرنوشت‌ساز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی ‌شهر و روستا اظهار داشت: مشارکت حداکثری نکته اساسی و بسیار مهم در انتخابات پیش رو است که مردم به‌ویژه ورزشکاران عزیز به این مهم توجه کرده و بار دیگر با حضورشان در پای صندوق‌های رأی آن را تحقق بخشند.
وی با تأکید بر اینکه  انتخابات 28 خرداد 1400 یک رویداد بزرگ سیاسی و سرنوشت ساز است، تصریح کرد: دشمنان قسم خورده تلاش می‌کنند تا مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی باز دارند اما انتظار است مردم با مشارکت حداکثری نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس، گفت: از جامعه بزرگ ورزشی و به‌ویژه خانواده بزرگ هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس درخواست دارم همچون گذشته که حضورشان در صحنه‌های اجتماعی اثرگذار بوده با حضور یکپارچه در پای صندوق‌های رأی  ارادتشان را به نظام و انقلاب اثبات کنند.
سیروس پاک فطرت با بیان اینکه این دوره از انتخابات نیز همچون دوره‌های گذشته بسیار مهم است، تأکید کرد: در گام نخست مشارکت حداکثری و پس از آن نیز انتخاب اصلح در انتخابات 28 خرداد 1400بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است که درخواستمان این است بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. رئیس هیئت ورزش‌های همگانی فارس در پایان با تشریح مطالبات به حق جامعه ورزش کشور  و استان فارس از رئیس جمهور آینده خاطرنشان کرد: رفع چالش‌های حقوقی و قانونی در حوزه ورزش، توجه به توسعه ورزش همگانی و شهروندی در راستای سلامت و نشاط جامعه، توجه به ورزش حرفه‌ای و قهرمانی، توزیع عادلانه اعتبارات و توجه به زیرساخت‌های ورزش، رفع مشکل بیمه ورزشکاران و حمایت از باشگاه‌داران و تکریم  پیشکسوتان و بهره‌مندی از ظرفیت و تجربه افراد بازنشسته مهم‌ترین مطالبات جامعه بزرگ ورزش از رئیس جمهور آینده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی