[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

رهبر معظم انقلاب: روز انتخابات روز ملت ایران است، روزنامه شیراز نوین

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز انتخابات را روز ملت ایران دانستند و تأکید کردند: روز جمعه میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند.
به گزارش ایسنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (جمعه ۲۸ خرداد) پس از انداختن رأی خود به صندوق سیار ۱۱۰ مستقر در حسینیه امام خمینی(ره) یادآور شدند: روز انتخابات روز ملت ایران است. روز جمعه میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردمی که با حضور کنار صندوق‌های رأی و با دادن رأی در واقع تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
ایشان با بیان اینکه این روز متعلق به مردم است، افزودند: هر کاری که ملت ایران در این روز تا شب انجام بدهند، از حضور کنار صندوق تا رأی دادن، این سازنده آینده آنها و تعیین‌کننده سرنوشت چهارساله آنهاست. درست به همین دلیل است که عقل و خرد انسان حکم می‌کند که در این آزمون بزرگ ملی و سراسری همه شرکت کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: اینکه ما مکرر مردم را به حضور در انتخابات دعوت می‌کنیم، این اولین اثر و نتیجه آن به خود مردم بازمی‌گردد. البته با حضور مردم، کشور و نظام جمهوری اسلامی امتیازات بزرگی را در عرصه بین‌المللی به دست می‌آورد، لیکن آنکه اول منتفع می‌شود خود مردم هستند.
ایشان در ادامه تأکید کردند: بیایید و تشخیص بدهید و انتخاب کنید و رأی بدهید. این چیزی است که برای آینده کشور و یکایک مردم دارای اهمیت است. حتی یک رأی هم مهم است. هیچ‌کس نگوید حالا با یک رأی من چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یک رأی هم قطعاً دارای اهمیت است و یک رأی یک رأی، آرای میلیونی ملت را تشکیل می‌دهد. مقام معظم رهبری همچنین عنوان کردند: اعتقاد من این است که با نیت خدایی وارد شوید و ثواب ببرید. توصیه من هم این است که این کار مهم و لازم را هرچه زودتر انجام بدهید و همان اول وقت رأی بدهید. بله تا آخر وقت، ساعات زیادی وجود دارد؛ لیکن هرچه زودتر این وظیفه و تکلیف را انجام بدهید بهتر است. ایشان با ابراز امیدواری نسبت به اینکه ان‌شاءالله خدا به آرای مردم ایران برکت بدهد، تأکید کردند: امیدوارم بتوانید با آرای خود آینده خوبی را برای کشور و یکایک آحاد ملت تهیه کنید. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین تصریح کردند: ان‌شاءالله به برکت حضرت علی بن موسی الرضا(س) که این ایام متعلق به این بزرگوار است، این روز برای ملت ایران یک جشن باشد و به توفیق الهی همین طور هم خواهد شد و ملت از این انتخابات ان‌شاءالله خیر خواهد دید به 
توفیق پروردگار.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پایان با تشکر از همه دست‌اندرکاران انتخابات خاطرنشان کردند: تأکید می‌کنم همه کار را با اتقان کامل در هر نقطه از کشور انجام بدهند. به خبرنگاران و عکاسان محترم هم سلام می‌کنم و خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی