[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

رئیس دفتر رئیس‌جمهور: مذاکرات وین نتایج خوبی داشته است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه مذاکرات وین نتایج خوبی داشته، گفت: بعد از انتخابات موضوعات مهم بین المللی حل خواهد شد و مردم آینده بهتری از نظر رفاه و اداره کشور خواهند داشت.
به گزارش ایسنا، محمود واعظی در جمع خبرنگاران در حسینیه جماران گفت: روز جمعه روز بسیار مهمی برای چهار سال آینده کشور بود. وی ابراز امیدواری کرد که مردم عزیز بیش از گذشته در این شرایط بسیار حساس داخلی و خارجی احساس مسئولیت کرده و حضور گسترده تر در پای صندوق‌های رأی داشتند و بدانند که کشور متعلق به خودشان است و برای توسعه کشور و صلح و آرامش کشور و آینده فرزندانشان باید خودشان تصمیم بگیرند.
وی افزود: دمکراسی را از چهل سال پیش آغاز کردیم و گام به گام پیش می‌رویم. ممکن است نقص‌هایی باشد، اما هیچ‌گاه نباید با صندوق رأی قهر کنیم و نباید ناامید شویم.
رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: تا امروز در این چهل سال گذشته آنچه به دست آمده، از صندوق رأی بوده و حضور گسترده مردم علامت خوبی از نظر داخلی است؛ به این معنا که انسجام و وحدت داخلی حفظ می‌شود و کسی که رئیس جمهور می‌شود، بیشتر احساس مسئولیت می‌کند و برای حل مشکلات تلاش بیشتری می‌کند. حمایت مردم اقتدار و همبستگی ما را نشان می‌دهد که در این شرایط مهم است.
واعظی یادآور شد: ما دشمنانی مانند رژیم صهیونیستی و آمریکا داریم که حضور گسترده مردم توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند.
وی اضافه کرد: خوش بین هستم به اینکه بعد از انتخابات بسیاری از مسائلی که در سه سال گذشته به دلیل جنگ اقتصادی و فشار حداکثری بوده، رفع می‌شود. مذاکرات وین نتایج خوبی داشته و مذاکرات به خوبی در حال انجام است. بعد از انتخابات موضوعات مهم بین المللی حل خواهد شد و مردم آینده بهتری از نظر رفاه و اداره کشور خواهند داشت.
واعظی تأکید کرد: آخرین تماسی که ما از وین داشتیم این بود که گام‌های خوبی در این چند روز گذشته برداشته شده و کشور‌های ۵+۱ و اروپا و چین مصمم هستند و مسئولانشان مصاحبه کردند و گفته اند با توجه به گام‌هایی که برداشته شده، امیدوارند آنچه باقی مانده هم برطرف شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی