[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس: حضور مردم در انتخابات باطل‌السحر نقشه‌های شیاطین شد، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، طی پیامی ضمن قدردانی از ملت ایران به واسطه مشارکت در انتخابات 28 خرداد، این حضور تاریخی را باطل السحر نقشه‌های شیاطین علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برگ زرینی از دفتر افتخارات ملت ایران دانست.
آیت‌الله لطف‌الله دژکام طی پیام‌های جداگانه‌ای ضمن قدردانی از ملت غیور و سربلند ایران اسلامی و مردم استان فارس و شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) به واسطه مشارکت گسترده و تأثیرگذار در انتخابات 28 خرداد، رقم خوردن این حماسه تاریخی را محضر مبارک رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
به گزارش دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس، متن پیام آیت‌الله دژکام در خصوص تبریک خلق حماسه انتخابات محضر مبارک رهبر انقلاب اسلامی به شرح 
زیر است:
«محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی)
پس از اهدای سلام
بدین وسیله شکرگزاری خود را به درگاه خداوند سبحان از نعمت راهبری الهی آن حکیم فرزانه و ولایت پذیری ملت صبار و شکور ایران ابراز می‌دارم.
مسلماً هدایت‌های دلسوزانه آن رهبر عالی قدر و حضور پرمعنا، افتخارآفرین و دشمن شکن ملت سرافراز ایران در انتخابات 28 خردادماه برگ زرین دیگری در تاریخ پرحماسه ایران اسلامی خواهد بود.
این پیروزی ارزشمند و حماسه تاریخی را به شما و همه مسلمانان و آزادگان جهان تبریک عرض می‌نمایم.
خداوند اجر ملت مطیع ولایت را از جیب کرم سلطان سریر ارتضاء حضرت امام رضا(ع) عنایت فرماید.
امید است این بیعت دوباره امت با ولی امر مسلمین جهان، موجبات رضایت الهی را فراهم نموده و ملت و دولت مسلمان ما بتوانند تحقق‌بخش گام دوم انقلاب و زمینه‌ساز ظهور دولت کریمه حضرت بقیة الله الاعظم(عج) باشند. مردم ولایتمدار فارس و شهر شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) همچنان در بیعت حضرتعالی، آماده تلاش و کوشش مضاعف در این راه هستند.»
نماینده ولی فقیه در فارس و تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) همچنین در پیام خود خطاب به ملت ایران و مردم فارس و شیراز آورده است:
«ملت غیور و سربلند ایران اسلامی، هم استانی‌های ولایتمدار و همشهریان عزیز در شیراز سومین حرم 
اهل بیت(ع)
سلام و درود خدا و انبیا و اولیای الهی بر شما که باز هم در این بزنگاه مهم تاریخی، با شناخت صحیح اقتضائات زمانه و با بصیرتی مثال‌زدنی، در عرصه انتخابات سرنوشت‌ساز 28 خرداد حماسه آفریدید و با حضور چشمگیر و پرشور خود، حیله و مکر دشمنان را باطل کردید.
حضور شما ملت عزیز و قهرمان ایران اسلامی در انتخابات‌های مختلف، همواره باطل السحر نقشه‌های شیاطین عالم و تضمین کننده استمرار حرکت انقلاب اسلامی بوده است.
بنده حقیر به نوبه خودم این پیروزی بزرگ و حضور تاریخی و سرنوشت ساز در انتخابات 28 خرداد را به صاحب اصلی این انقلاب حضرت بقیة الله الاعظم(ارواحنا له الفداء)، مقام معظم رهبری و شما ملت سرافراز و همیشه قهرمان ایران اسلامی به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می‌کنم و از منتخبان ملت در عرصه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تقاضا می‌کنم در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی، تعالی فرهنگی، رفع معضلات و آسیب‌های اجتماعی، حل مشکلات معیشتی مردم و شکوفایی اقتصاد ملی تمام همت و تلاش خود را به کار بندند.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی