[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

رسانه‌ها نقشی ویژه در شکل‌گیری حماسه انتخابات داشتند، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس تأکید کرد که رسانه‌های درون نظام اسلامی، نقشی ویژه و بارز در شکل‌گیری حماسه انتخابات و نقش برآب شدن نقشه‌های رسانه‌های معاند داشتند. هادی رضایی در جمع خبرنگاران، با قدردانی از همراهی رسانه‌های جمعی کشور به ویژه فعالان این بخش در استان فارس، خاطرنشان کرد: همه فعالان رسانه در داخل، نقش اثرگذار و قابل تحسینی در شکل‌گیری حماسه انتخابات و همراهی با حرکت انقلابی مردم در پای صندوق‌های رأی داشتند.
رضایی گفت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا در شرایطی برگزار شد که شاهد تلاش گسترده رسانه‌های دشمن در انجام تبلیغات منفی راه‌اندازی جنگ نرم رسانه‌ای بودیم.
رئیس سازمان بسیج رسانه فارس گفت: حماسه حضور مردم ایران در انتخابات ۲۸ خرداد به گونه‌ای بود که رسانه‌های خارجی علی رغم تبلیغات منفی گسترده، نتوانستند این حماسه باشکوه را از قاب دوربین خود حذف کنند و آن را نادیده بگیرند.
وی افزود: حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات ۱۴۰۰، با وجود هجمه بی سابقه رسانه ای دشمن، نشان دهنده بصیرت و بالندگی ملتی دارد که هرچند گله‌مند و منتقدند، اما در دفاع از آرمان‌های انقلاب و میراث شهدا و حریم جمهوری اسلامی، به فرموده حاج قاسم عزیز، تردیدی به خود راه نمی‌دهند.
رضایی گفت: ملت بزرگ ایران، در اوج تبلیغات سنگین رسانه‌ای و تلاش اصحاب تحریف و تحریم انتخابات که تلاششان قهر مردم با صندوق رأی بود، حماسه‌ای درخور تقدیر خلق کردند. این مقام مسئول گفت: بدون شک روشنگری، آگاهی بخشی و بهنگام بودن رسانه‌های جمعی کشور، هم پیش از انتخابات در کنار زدن پرده تحریف و تحریم انتخابات و هم روز انتخابات که همان به رخ کشیدن سیل حضور مردم در شعب اخذ رأی، که تا ساعاتی از بامداد ادامه داشت، تأثیر این قشر میدان دار را در حماسه ۱۴۰۰ ملت بزرگ ایران روشن می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی