[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های رأی‌‌گیری رعایت شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه‌های اخذ رأی استان فارس را مناسب ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر مهرزاد لطفی در سیصد و چهل و چهارمین نشست ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با قدردانی از کارشناسان و ناظران بهداشتی انتخابات در فارس، خاطرنشان کرد: علی رغم استقبال باشکوه مردم در انتخابات، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مناسب بود.
رئیس علوم پزشکی شیراز با اشاره به کاهش سن مبتلایان و جان باختگان بیماری کرونا در فارس طی هفته‌های گذشته، بر لزوم رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی در جامعه به ویژه از سوی جوانان تأکید کرد. 
لطفی کاهش سن مبتلایان و جان باختگان کرونا طی روزهای اخیر را نشان دهنده کاهش توجه و حساسیت‌ها در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جامعه ارزیابی و اضافه کرد: با توجه به پایان سال تحصیلی و فراغت بیشتر جوانان و نوجوانان، لازم است از دورهمی‌های دوستانه که اغلب با بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی همراه است، پرهیز شود. او با اشاره به گذشت بیش از ۱۶ ماه از آغاز شیوع کرونا در کشور، گفت: نباید اجازه دهیم طولانی شدن دوران این همه گیری، موجب سهل انگاری و عادی پنداری نسبت به خطرات این بیماری برای سلامت خود و اطرافیانمان شود؛ به ویژه اینکه طی ماه‌های اخیر با شیوع گونه‌های جدید این بیماری مواجه هستیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی