[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

راه‌اندازی رشته‌های جدید نیازسنجی و آسیب‌شناسی شود، روزنامه شیراز نوین

عاون آموزشی دانشگاه آزاد شیراز و رئیس شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد فارس از مسئولان دانشگاه خواست تا با آسیب شناسی و نیازسنجی واحدها در راه‌اندازی رشته‌های جدید گام‌های مؤثری بردارند. سعید رازقی در شورای گسترش رشته‌ها دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس که به میزبانی واحد کازرون برگزار شد، گفت: معاونان واحدها و مراکز دانشگاهی استان با همکاری دیگر مسئولان و استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌ها در خصوص رشته‌های تخصصی در جذب حداکثری دانشجو و همچنین با توجه به استقبال پرشور جوانان در رشته‌های پر طرفدار برنامه‌ریزی دقیق و منطقی را انجام بدهند و از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در این مسیر استفاده کنند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد فارس، رازقی گفت: به همین منظور شورای گسترش رشته‌ها با حضور رؤسای واحدها و معاونان تشکیل شد و در خصوص رشته‌ها و اختصاص آن به واحدها بحث و تبادل نظر شد.
 رازقی افزود: امید است با تعامل بین واحدها و مراکز استان و همچنین نیازسنجی و آسیب‌شناسی که در شهرستان‌ها انجام داده‌ایم، بتوانیم در خصوص تخصیص رشته‌ها به واحدها و مراکز دانشگاهی شاهد رشد و شکوفایی در همه حوزه‌های دانشگاه باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی