[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

ذوالفقارنسب: سرمربی تیم ملی باید تا ۱۵ روز آینده مشخص شود، روزنامه شیراز نوین

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و شرایط همکاری یا عدم همکاری با سرمربی کنونی تیم باید هر چه سریع‌تر مشخص شود و اگر قرار است تغییراتی صورت گیرد باید تا ۱۵ روز آینده این مسئله مشخص و نهایی شود. 
 بیژن ذوالفقارنسب گفت: دراگان اسکوچیچ در مدتی که هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده داشت موفق شد ما را به اهدافی که می‌خواستیم برساند و به نظرم در تیم ملی صبورانه کار کرد. در اردوها موفق شد ارتباط خوبی با بازیکنان بگیرد و از سویی اجازه نداد حاشیه‌ها در بیرون و درون تیم ملی ایجاد شود تا بر روند موفقیت تیم تأثیر منفی بگذارد.
وی ادامه داد: در ۴ بازی آخر شاهد بودیم با برنامه‌ریزی و به کارگیری بازیکنان آن هم بر اساس خلاقیت و توانایی فنی آن‌ها و همچنین با توجه به رویکرد فنی حریفان، چه نتایجی رقم خورد و از این بابت باید به او نمره قبولی داد. در کل اگر بخواهیم به او نمره بدهیم به نظر من عملکرد موفقی داشته و نمره قبولی می‌گیرد.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص ماندن یا رفتن اسکوچیچ از تیم ملی تأکید کرد: اگر مسئولان فدراسیون فوتبال در نظر دارند یک مربی شاخص، موفق، نامدار و در سطح جهانی را به ایران بیاورند باید این مسئله را در مدت یک یا دو هفته نهایی کنند چرا که در غیر این صورت زمان و فرصت را از دست داده و با توجه به سپری شدن زمان، برای مرحله بعدی انتخابی جام جهانی نیز نمی‌توانیم از داشته‌های فنی آن مربی بهره کافی را ببریم. از سویی دیگر یادمان نرفته حضور مربیانی چون کی‌روش چه مسائلی را برای فوتبال ایران رقم زد و فعالیت ویلتموس در ایران چه مصیبت‌هایی را بر سر ورزش ایران و فوتبال ملی به بار آورد. 
ذوالفقارنسب تصریح کرد: اگر شرایط حضور یک مربی سطح اول جهانی را در تیم ملی نداریم بهتر است این مسئله را به خوبی مدیریت کرده تا روح و روان اسکوچیچ را به هم نریزیم و از سویی باعث تخریب این مربی پرتلاش نشویم، او کار بزرگی انجام داده و در شرایطی که تیم ملی اوضاع خوبی نداشت هدایت تیم ایران را بر عهده گرفت و موفق هم شد. این فضا نیاز به تدبیر و مدیریت دارد و امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل شود.
وی ادامه داد: فوتبال ایران در حال حاضر بیش از همیشه به آرامش نیاز دارد و امیدوارم مسئولان فدراسیون بهترین تصمیم را برای آینده تیم ملی بگیرند.
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص تقابل پرسپولیس و استقلال در جام حذفی فوتبال کشور، اظهار داشت: می‌توانستیم پیش‌بینی این مسابقه را کنیم و قطعاً این موضوع به جذاب‌تر شدن جام حذفی کمک زیادی خواهد کرد. امیدوارم هواداران دو تیم فوتبال خوبی را از تیم‌های خود مشاهده کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی