[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

شورای پنجم منصفانه ارزیابی شود، روزنامه شیراز نوین

سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در واکنش به اظهارات نماینده شیراز و رئیس هیئت نظارت استان فارس، گفت: اظهاراتی که درباره عملکرد شورای پنجم در نماز جمعه شیراز عنوان شد، دست کم بخشی از آن، خلاف واقع بود.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در نطق پیش از دستور خود از سخنان خلاف واقعی که علیه این شورا پیش از خطبه‌های نماز جمعه بیست‌وهشتم خردادماه، همزمان با برگزاری انتخابات عنوان شده بود، انتقاد کرد و خواستار اختصاص زمانی برای پاسخ گویی درباره بی‌عدالتی‌های صورت‌گرفته شد.
سید عبدالرزاق موسوی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا که در روز جمعه برگزار شد، ابراز داشت: بار دیگر شاهد حضور مردم در دفاع از انقلاب، نظام و ارزش‌های بنیادین نظام بودیم و این رویداد بزرگ را به رئیس‌جمهور منتخب و منتخبان همه شورا‌ها به ویژه شورای اسلامی شهر شیراز تبریک می‌گوییم. موسوی اعلام کرد که شورای پنجم آمادگی دارد که با اعضای منتخب شورای ششم هرگونه همکاری داشته باشد تا فعالیت آنها تسریع شود.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در بخش دیگری از اظهارات خود در واکنش به اظهارات نماینده شیراز و رئیس هیئت نظارت استان فارس در خطبه‌های نماز جمعه بیست‌و‌هشتم خردادماه گفت: اظهاراتی که درباره عملکرد شورای پنجم در نماز جمعه شیراز عنوان شد، دست کم بخشی از آن، خلاف واقع بود.
او اظهار داشت: این سخنان را که علیه شورای پنجم همزمان با برگزاری انتخابات، آن هم در فضایی که متعلق به عموم مردم است، بیان شد، بسیار غیرمنصفانه می‌دانم و از مسئولان ستاد برگزاری نمازجمعه درخواست می‌کنم به همان اندازه فرصتی را در اختیار شورای اسلامی پنجم شهر شیراز قرار دهند تا به‌منظور دفاع از عملکرد این شورا که به ویژه در حوزه مبارزه با فساد و تبعیض خدمات درخشان و ماندگاری ارائه کرده است، مطالبی عنوان شود.
موسوی بر این نکته تأکید کرد که حقوق شورایی در روز انتخابات نادیده گرفته شده است که درواقع بیشترین میزان رأی تاریخ انتخابات را در شهر شیراز به خود اختصاص داده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی