[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: در فهرست تیم‌ ملی ۱۱ بازیکن جوان داریم ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم‌ ملی فوتسال می‌گوید؛ از تعداد ۲۸بازیکنی که در نظر داریم، ۱۴نفر برای مسابقات جام جهانی لیتوانی انتخاب می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، تیم‌ ملی فوتسال که خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات جام جهانی آماده می‌کند،چهارمین اردوی تدارکاتی خود را پشت سر می‌گذارد. ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ضمن خیرمقدم به رئیس فدراسیون و رئیس کمیته فوتسال در اردوی این تیم گفت: در ابتدا جا دارد صعود تیم ملی فوتبال را به مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی قطر تبریک بگویم. چهارمین اردوی آماده‌سازی ما از روز چهارشنبه ۲۶ خرداد در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است.
او افزود: بهترین‌ها را به تیم ‌ملی دعوت کرده‌ایم، در فهرست ۲۸ نفره تیم ملی ۱۱-۱۰ بازیکن جوان داریم که عملکردشان خوب بوده و به تیم ملی دعوت شده‌اند. ما همواره بهترین‌ها را به اردو دعوت می‌کنیم. سرمربی تیم‌ ملی فوتسال در خصوص وضعیت بازیکنان در اردو اظهار داشت: بازیکنان در شرایط بدن‌سازی بودند و در شرایط تمرینات تکنیکی و تاکتیکی قرار گرفتیم، فشار روی بازیکنان زیاد است. از تعداد ۲۸ بازیکنی که در نظر داریم، ۱۴ نفر برای مسابقات جام جهانی لیتوانی انتخاب می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی