[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

مــــردم شــــریف و بــــزرگــــوار شــــهر شــــیراز دوســــتان و همــــراهان عــــزیــــز، روزنامه شیراز نوین

به فرموده رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی)   انتخابات چون آب تازه، شجره طیبه انقلاب را حیاتی دوباره می‌بخشد و این ســنت حسنه و ودیعـــه ارزشـمند امـام راحـل عظیم الشأن همـواره در مـراحل مختـلف بیـــمه گر مسـیر خطیر حرکت نظـام بــوده و خواهد بود.
اینک که فراتر از برخی تحلیل و بدخواهی‌ها، در 28 خرداد 1400 شاهد حماسه این حضور و میثاق دوباره بودیم، ضمن شکرانه به درگاه پروردگار متعال و درود به روح امام خمینی(ره) و شهدای والامقام و آرزوی طول عمر بابرکت برای رهبر فرزانه انقلاب، بر خود لازم می‌دانم که مراتب قدردانی و تشکر را از مردم شریف و مؤمن شهر شیراز، علمای گران‌قدر، مجموعه هیئات مذهبی، نیروهای انتظامی و امنیتی و اقشار مختلف اجتماعی به‌ویژه پاکبانان عزیز و زحمت‌کش را ابراز داشته و از اعتماد ارزشمند و گران‌بهای آنها خاضعانه سپاسگزاری نمایم.
با شما شهروندان فهیم عهد و پیمان می‌بندم که اعتماد گران‌بها و ارزشــمندتــان را خالصانه و مجدانه در مسیر توسعه، رشد و آبادانی بیـش از پیــش شــیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) و مرکز فرهنگ و هنر و ادب ایران عزیز به کار گیرم. اینجانب با تبریک به دیگر منتخبان راه یافته به شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم، لازم می‌دانم از همه داوطلبین محترم که با حضور مسئولانه و تلاش مجدانه خویـش تصـویرگر این حمـاســه پرشــکوه بودند و همچنیـن مسـئولیــن محترم برگزارکننده این انتخابات، تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با همت و همدلی نمایندگان منتخب و همه آحاد جامعه، سنت حسنه الهی و اراده خیرخواهان غالب و مسیر روشن فردا پیش روی همگی ما باشد.
و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

رضــا  محمـدیان
منتخب مردم شریف شیراز در شورای اسلامی شهر (دوره ششم)

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی