[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

تداوم ایمن‌سازی راه‌های فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اجرای طرح راهداری محوری در محور‌های شریانی و اصلی فارس خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح 58 اکیپ راهداری در سرتاسر استان مشغول به فعالیت هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، علیرضا سیاهپور با اشاره به اینکه هدف عمده این طرح ارتقای ایمنی محور‌های استان می‌باشد، افزود: طرح راهداری محوری در فارس از 20 فروردین آغاز شده و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه دارد. وی یادآور شد: علاوه بر ارتقای ایمنی محور‌ها، حفظ و نگهداری زیرساخت‌های حمل و نقل جهت افزایش طول عمر و بهره برداری بهینه از ابنیه فنی، علائم و تجهیزات حاشیه راه‌ها، استفاده از راهکارهای کم هزینه مخصوصاً در بخش رویه راه‌ها و در نتیجه تردد ایمن و روان از اهداف اجرای این طرح می‌باشد. مهندس سیاهپور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از ابتدای آغاز این طرح تا ۲۵ خرداد بیش از 195 کیلومتر بخشنده کردن و شانه سازی، 299 کیلومتر تسطیح راه‌های شنی و خاکی، 55 کیلومتر ایمن سازی ابنیه فنی محورهای استان، 258 کیلومتر BMS پل‌های بزرگ، 95 کیلومتر دریواسیون ابنیه فنی واقع در محور‌های استان، 471 کیلومتر تسطیح حریم، در 15 نقطه اصلاح موانع دید، رنگ آمیزی 2هزار و 860 عدد تابلو، 1000 متر رنگ آمیزی و آشکارسازی نیوجرسی و...صورت پذیرفته که از جمله اقدامات راهداری فارس در اجرای طرح راهداری محوری بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در پایان خاطرنشان ساخت: علاوه بر اجرای طرح راهداری محوری در محورهای شریانی استان، در محورهای فرعی پرتردد نیز فعالیت‌های مستمر راهداری برای نگهداری و ایمن سازی راه‌ها تداوم دارد.
این گزارش حاکی از آن است که طرح راهداری محوری در استان فارس و سایر استان‌های کشور تا پایان شهریورماه سال جاری تداوم دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی