[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

۴۵هزار بسته معیشتی توزیع شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس از توزیع بیش از ۴۵هزار بسته معیشتی در دهه کرامت در نقاط محروم استان خبر داد. اسماعیل قزل سفلی در گفت‌وگو با تسنیم، با تبریک دهه پربرکت کرامت و میلاد امام رضا(ع) با اشاره به استمرار رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان فارس اظهار داشت: سومین مرحله رزمایش کمک‌‌های مؤمنانه در استان فارس در سال 1400 به مناسبت دهه کرامت برگزار و در آن 45هزار بسته معیشتی توزیع شد. 
وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 13 مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان فارس به همت بسیج سازندگی برگزار شده است، گفت: رزمایش ویژه دهه کرامت از 22 خرداد میلاد حضرت معصومه(س) آغاز شده و تا امروز ادامه دارد. رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس افزود: تمرکز رزمایش در دهه کرامت تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به صورت محله‌محور بود که در 76 محله استان فارس در 25 شهرستان انجام شد. 
قزل سفلی با بیان اینکه در 31 محله هدف در شهر شیراز و 45 محله از دیگر شهرستان‌ها این رزمایش به صورت همزمان برگزار شد، بیان کرد: این رزمایش با محوریت گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت و با همت نیک‌اندیشان و خیران انجام شد. 
وی با بیان اینکه هدف اصلی این مرحله رزمایش در واقع ایجاد یک مسابقه خدمت‌رسانی در امتداد رزمایش سال 1399 بود، عنوان کرد: پیش‌بینی اولیه ما توزیع 30هزار بسته بود که با کمک خیران و مردم به 45هزار بسته رسید. رئیس بسیج سازندگی استان فارس با بیان اینکه نهضت کمک‌های مؤمنانه که در ایام کرونا آغاز شد و همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: این نهضت تا پایان ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا در کنار مردم، نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا ادامه دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی