[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

رئیس اتاق بازرگانی فارس: هر واحد تولیدی امیدی در حوزه اقتصاد است، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت روز ملی اصناف و به میزبانی اتاق بازرگانی فارس، دیدار صمیمانه ای بین رؤسا و دبیران اتاق‌های سه گانه بازرگانی، اصناف و تعاون در استان فارس برگزار شد. رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: هر بخش و واحد تولیدی امیدی در حوزه اقتصاد کشور و استان است و رسالت مهم ما در اتاق بازرگانی حمایت همه جانبه از فعالیت‌های اقتصادی و فعالان این بخش در استان است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی ضمن تبریک روز ملی اصناف در این دیدار گفت: نگاه اتاق بازرگانی فارس به تعامل و همکاری با تشکل‌های بخش خصوصی در استان مثبت است که یکی از نقاط قوت این همکاری‌ها، استفاده از توان علمی، پژوهشی و کارشناسی اتاق بازرگانی در حوزه‌های مختلف اقتصادی استان است.
وی افزود: اتاق بازرگانی فارس یکی از اتاق‌های پیشرو در بین اتاق‌های سراسر کشور است که مرکز وحدت بخش خصوصی در استان فارس است و ما نیز به دنبال ایجاد تعامل، همدلی و هم فکری با سایر اتاق‌ها در استان هستیم.
رازقی اظهار داشت: اتاق سه گانه مانند دو بال برای توسعه اقتصادی، رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار هستند که محور حرکت اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون در استان کمک به تولید و راهگشایی بخش خصوصی است که تعامل این اتاق‌های سه گانه در استان فارس در سطح کشور کم نظیر است.
وی اضافه کرد: رویکرد ما در اتاق بازرگانی بهره مندی از تجارت و نظر کارشناسی تمام فعالان بخش خصوصی استان است تا با رویه مشخص بتوانیم با جلوگیری از موازی کاری‌ها و برخوردهای سلیقه ای در حوزه اقتصاد استان مسیر حرکت بخش خصوصی و رونق اقتصادی در استان را هموار کنیم.
رازقی با اشاره به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در استان فارس به عنوان یک ظرفیت قانونی در خدمت فعالان بخش خصوصی، ادامه داد: شورای گفت‌وگو یکی از اهرم‌های مهم قانونی بخش خصوصی برای تسهیل شرایط کسب و کار و فعالیت اقتصادی در کشور است که تلاش ما در شورای گفت‌وگوی استان بر رفع مشکلات بخش خصوصی استان در تمام حوزه‌هاست.
سید محمود هاشمی رئیس اتاق اصناف مرکز فارس نیز در این دیدار گفت: اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی، پیشرو حرکت در حوزه اقتصادی در کشور و استان است که اصناف نیز به عنوان یکی از بخش‌های پویای اقتصادی در کشور تلاش می‌کنیم نقش مؤثر و خدمت شایسته ای را در حوزه اقتصاد استان ارائه دهیم.
مهدی محلاتی دبیر اتاق تعاون استان فارس هم گفت: سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون اهداف و برنامه‌های مشترکی در حوزه‌های اقتصادی دارند که تعامل و همکاری بین اتاق‌ها در سطح استان می‌تواند رونق‌بخش فعالیت مؤثر فعالان اقتصادی و ذی نفعان استان باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی