[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

اسکوچیچ بماند چند ملی‌پوش خط می‌خورند؟، روزنامه شیراز نوین

دراگان اسکوچیچ برای بازی‌های منامه هیچ‌یک از ملی پوشان را خط نزد اما از رفتار برخی از آن‌ها گله‌مند است و در صورت حضور در تیم ملی باز هم شاهد تغییرات هر چند به صورت جزیی در ترکیب تیم ملی خواهیم بود.
پیش بینی می‌شود در صورت ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی چند بازیکن شانس حضور در اردو‌های بعدی تیم ملی را از دست دهند. این‌ها همان بازیکنانی هستند که از حضور اسکوچیچ در رأس کادر فنی تیم ملی متضرر شدند و حتی در نشست‌هایی که با عزیزی خادم داشتند خواهان تغییر در کادر فنی تیم ملی بودند!
اسکوچیچ پیش از این به راحتی به روی نام چند بازیکن قلم قرمز کشید که می‌توان به اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، رامین رضاییان، وریا غفوری و ... اشاره کرد. رئیس فدراسیون فوتبال در بازگشت به تهران و در پاسخ به این سؤال که قرارداد اسکوچیچ تمدید خواهد شد یا نه، گفت که اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در این باره تصمیم خواهند گرفت. البته قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال با توجه به صعود تیم ملی به دور بعدی بازی‌ها اتوماتیک وار تمدید شده است و در صورتی که فدراسیون فوتبال بخواهد سرمربی تیم ملی را تغییر دهد باید ۵ ماه حقوق را به عنوان خسارت به مربی کروات پرداخت کند.
آخرین خبرها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال برنامه‌ای برای به خدمت گیری مربی جدید ندارد اما عزیزی خادم تأکید دارد اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال از آنجایی که بالاترین مرجع تصمیم‌گیری در فوتبال هستند باید به ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی رأی بدهند. اسکوچیچ برای بازی‌های منامه هیچ یک از ملی پوشان را خط نزد اما از رفتار برخی از آن‌ها گله‌مند است و در صورت حضور در تیم ملی باز هم شاهد تغییرات هر چند به صورت جزیی در ترکیب تیم ملی خواهیم بود.
تیم ملی مهرماه اولین بازی خود را در دور نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار خواهد کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی