[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۳
  • دوره جدید

برگزاری مراسم روز جهانی یوگا در شیراز، روزنامه شیراز نوین

کمیته یوگا هیئت ورزش‌های همگانی فارس به مناسبت روز جهانی یوگا اقدام به برگزاری مراسمی ‌با حضور یوگا کاران سراسر استان فارس کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ورزش پارس، به نقل از روابط عمومی ‌هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس، به همت کمیته یوگا استان فارس و با حضور سیروس پاک فطرت رئیس هیئت همگانی استان، جوادکشاورز رئیس کمیته و تنی چند از مسئولین و اعضاء هیئت رئیسه هیئت استان و کمیته یوگا و با استقبال با شکوه یوگا کاران و یوگا آموزان این مراسم در بلوار چمران جنوبی پیاده را سلامت برگزار شد.
سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت کمیته یوگا و همکاران برگزار کننده، گفت: این رشته ورزشی به خوبی توانسته است در مقابل ویروس کرونا پیشگیری و مقابله کند. وی با ذکر مشکلات پیش آمده برای باشگاه‌داران و مربیان طی دو سال اخیر از مدیران محترم اداره کل ورزش و جوانان خواستار مساعدت شد.
پاک فطرت از باشگاه‌داران و مربیان درخواست کرد این ورزش پرطرفدار را در فضاهای آزاد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمایند.
همچنین در این مراسم کشاورز مسئول کمیته و خانم به آئین نایب رئیس کمیته ضمن تشکر از همکاری و مشارکت عزیزان بر رعایت قوانین و مقررات و آئین‌نامه‌ها و خصوصاً پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه‌ها تأکید نمودند.
در پایان مراسم با حضور آقایان پاک فطرت، کشاورز، آزاد، کریمی‌، روزیطلب، خالقی، جوانمردی و به آئین مراسم قرعه کشی انجام و به تعدادی از حاضرین هدایایی تقدیم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی