[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

مردم خواهان مسیر ناب انقلاب اسلامی هستند، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: فضایی در انتخابات ایجاد شد و مردم با انتخاب خود اعلام کردند که مسیر ناب انقلاب اسلامی و مقاومت در مقابل کفر و ظلم 
را می‌پسندند.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله لطف‌الله دژکام دیروز چهارشنبه دوم تیرماه در همایش ائمه جمعه استان فارس که با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد، با اشاره به انتخابات ۲۸ خردادماه، گفت: ملت ایران در این انتخابات نشان داد که اسلام و ارزش‌های اسلامی برای آنها از همه چیز مهم‌تر است.
امام جمعه شیراز با بیان اینکه از ۸ سال پیش گفتمانی در کشور ایجاد شده که عده‌ای به مقاومت گرایش دارند و عده‌ای به سازش، افزود: در این انتخابات مردم نشان دادند که پای انقلاب خود محکم ایستاده‌اند.
آیت‌الله دژکام با تأکید بر اینکه انتخاب مردم مسیر مقاومت و آینده ما روشن است، بیان کرد: نباید بگوییم که از فردا همه چیز درست می‌شود؛ بلکه از فردا همه چیز را درست می‌کنیم؛ ملت و دولت با هم این کار را انجام می‌دهند. 
او با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی هم مطرح کرد که می‌خواهد دولتی مردمی ایجاد کند، تصریح کرد: حالا موقع ایستادگی است. اصلاح ریشه‌ای و اساسی اقتصاد صبر می‌خواهد. 
امام جمعه شیراز با بیان اینکه مقاومت و استقامت را باید گفتمان‌سازی کرد، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری هم فرمودند که صبر باید در جامعه گفتمان‌سازی شود.
آیت‌الله دژکام گفت: باید حواسمان باشد که جهت‌گیری صحیح و سالم آیت‌الله رئیسی را با برخی از صحبت‌ها خراب نکنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی