[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: تکرار موفقیت‌های گذشته خیلی سخت است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: از سال ۲۰۱۸ تا امروز ۲ بازی در ازبکستان داشتیم و کارمان در جام جهانی واقعاً سخت است.
به گزارش شیراز نوین  و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ایران، محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت‌وگو با برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش درباره لغو تورنمنت‌های پیش رو اظهار کرد: از پنجم خردادماه با توجه به کمبود زمان برنامه مدونی ترتیب دادیم و اردویی را برگزار کردیم تا بین دهم تا پانزدهم تیر در شیراز در یک تورنمنت چهارجانبه شرکت کنیم.
وی ادامه داد: در نهایت به دلیل عدم تأمین برخی از تیم‌ها این اردوها لغو شد. نمی‌دانیم برنامه‌ریزی ها به کجا می رسد و شرایط بازی کردن با تمرین بی‌نهایت متفاوت است. همه تیم‌ها برای آوردگاهی مانند جام جهانی آماده می‌شوند.
 او گفت: از سال ۲۰۱۸ تا امروز ۲ بازی در ازبکستان داشتیم و کارمان واقعاً سخت است. هماهنگی لازم میان بازیکنان وجود ندارد و حتی مسابقات لیگ برتر هم آن‌طور که باید کیفیت لازم را نداشت. این اتفاقات موجب می‌شود تا بازیکنان در شرایط ایدئالی نباشند.
ناظم الشریعه خاطر نشان کرد: وقتی هارمونی لازم ایجاد نشود کار سخت می‌شود. تعداد بازی‌های دوستانه تیم ملی برای موفقیت باید بیشتر بشود. ونزوئلا که قرار بود به ایران بیاید حالا در ازبکستان بازی می‌کند در حالی‌که کیفیت فوتسال ایران بسیار سرتر از ازبکستان است. شرایط بازیکنان ما بسیار درخشان است و مردم توقع دارند. نگران مردم هستم که در این شرایط سخت به درخشش ورزش دلخوش هستند اما شرایط خوب نیست.
 ناظم الشریعه درباره عملکرد فدراسیون فوتبال در این زمینه عنوان کرد: سراجی واقعاً پای کار است و در اردوی تیم ملی حضور داشت و عزیزی خادم هم روی فوتسال نظارت دارد. تا هفته گذشته شرایط خوبی داشتیم اما یکباره ژاپن اعلام کرد قبل از تورنمنت جام جهانی نمی‌تواند با ما بازی کند.
وی در پایان گفت: به نظر من باید فدراسیون فوتبال در بحث روابط بین‌الملل بهتر عمل کند یا اینکه ستادی تشکیل شود تا بازی‌های بین‌المللی بیشتری برای تیم‌های ملی انجام شود. روی سکو رفتن در جام جهانی فوتبال زمانبر است و کار سختی تلقی می‌شود. امیدواریم با دعای خیر مردم افتخارات تکرار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی