[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، حجت الاسلام انصاری‌فرد رئیس دادگستری شهرستان کازرون طی سخنانی در مصلای نماز جمعه کازرون، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یارانش و گرامیداشت هفته قوه قضائیه، ضمن اشاره به عدم وجود پرونده‌های قدیمی در دادگستری شهرستان کازرون اظهار داشت: از اواخر سال 1399، در دادگستری کازرون پرونده بالای یک سال وجود ندارد و تمامی پرونده‌ها تعیین تکلیف شده و دادگستری کازرون مورد تقدیر مدیرکل دادگستری فارس قرار گرفت.
وی افزود: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و این مسئله در دستگاه قضا و دادگستری کازرون نهادینه شده است. در اتاق‌های ما به روی مردم باز است و در خدمت مردم هستیم. رئیس دادگستری کازرون گفت: با توجه به گلایه مندی مردم به دلیل عدم وجود دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان کازرون، با دستور ریاست قوه قضائیه این امر محقق شد و در حال حاضر نزدیک به صددرصد ابلاغ‌ها به صورت الکترونیک صورت می‌پذیرد و رسیدگی به پرونده‌ها و صدور رأی نیز به صورت غیرحضوری می‌باشد.
انصاری فرد در خصوص امنیت شهرستان کازرون گفت: با فرماندهی شایسته جناب سرهنگ زراعتیان و پرسنل نیروی انتظامی، امنیت در شهرستان برقرار است. وی با تکریم از زحمات خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و روشنگری اظهار داشت: با آغوش باز از خبرنگاران استقبال می‌کنیم و می‌توانند در کنار روابط عمومی دادگستری به فعالیت بپردازند. رئیس دادگستری شهرستان کازرون در پایان ضمن تأکید بر اینکه با استقرار دولت مردمی در مردادماه، زمینه رفع مشکلات جامعه فراهم خواهد شد افزود: ما خدمتگزار مردمیم، منت گذار مردم نیستیم. ما به عنوان خادم و نوکر مردم، در راستای ایجاد تحول، مبارزه با فساد مجموعه دادگستری یا سایر ادارات در خدمت مردم شریف شهرستان کازرون هستیم. همچنین از سوی امام جمعه شهرستان لوح هایی به پاس خدمات ارزشمند ریاست دادگستری و دادستان به آنان اهدا گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی