[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: بسیج اساتید یک جریان تعیین‌کننده است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: بسیج اساتید باید به عنوان یک جریان تعیین کننده و جهت دهنده به همه اقشار جامعه به خصوص جوانان نقش آفرینی کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در دیدار با جمعی از اساتید بسیجی استان فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی چمران، گفت: این شهید والامقام دارای یک شخصیت فعال، چندبعدی و تأثیرگذار در جغرافیای جهان اسلام است و امروز به عنوان افتخاری برای همه مسلمانان و الگویی شاخص برای همه دانشگاهیان شناخته شده است.
وی با بیان اینکه بسیج اساتید قشری اثرگذار، تعیین کننده و پیش برنده در جامعه است، گفت: بسیج اساتید باید به عنوان یک جریان تعیین کننده و جهت دهنده به همه اقشار جامعه، به خصوص جوانان نقش آفرینی کند.
فرمانده سپاه فجر افزود: یکی از فلسفه‌های وجودی اقشار بسیج شناسایی ظرفیت‌های موجود در قشر تخصصی و پیوند این ظرفیت‌ها با توانمندی‌های مردمی برای حل مشکلات است.
وی با بیان اینکه اساتید بسیجی مروج فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه علمی کشور هستند، خاطرنشان کرد: اساتید بسیجی نقش اصلی را در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه و جوانان به خصوص در حوزه علم و فناوری بر عهده دارند.
سردار بوعلی با اشاره به تولید موفق واکسن کرونا توسط متخصصان ایرانی، گفت: امروز نام جمهوری اسلامی ایران در کنار کشورهای تولیدکننده واکسن این بیماری قرار گرفته و به جامعه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی کشور و همه دست اندرکاران ساخت واکسن ایرانی کرونا 
تبریک می‌گوییم.
وی با بیان اینکه ناامن کردن سرزمین ایران اسلامی یکی از اهداف اصلی دشمنان است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از راه‌های مختلف به دنبال ایجاد توطئه در درون نظام اسلامی هستند و امروز همه جبهه کفر برای مقابله با انقلاب اسلامی به میدان آمده است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای مسلح با اقتدار از مرزهای کشور حفاظت و حراست می‌کنند، گفت: هرگونه تهدید و تجاوز دشمن با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه خواهد شد و توانایی پاسخ به دشمنان فراتر از مرزهای جغرافیایی وجود دارد.
سردار بوعلی با بیان اینکه امروز در زمینه دستیابی به تکنولوژی دفاعی در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌بریم، گفت: اقتدار دفاعی یکی از مؤلفه‌های قدرت کشورهاست که ما با اتکا به خدا و اعتماد به نخبگان کشور به آن دست پیدا کرده ایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی