[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۵
  • دوره جدید

معاون وزیر ارتباطات: خدمات هوشمند پست افزایش می‌یابد، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های مبادلات الکترونیک در زمینه پست، از افزایش خدمات هوشمند در این حوزه خبر داد.
رمضانعلی سبحانی‌فر در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های زیرساختی اداره کل پست فارس که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، با بیان اینکه امروز پست مانند گذشته توزیع کننده بسته‌های کوچک و قبوض آب و برق نیست، بلکه در سکوی تجارت الکترونیک قرار دارد و باید الزامات توسعه آن فراهم شود، بیان کرد: امروز به واسطه این سکوی تجارت الکترونیک به مکان‌های 
بیشتر نیازمندیم. 
او با بیان اینکه امر توزیع و بسته بندی در سال‌های گذشته در یک فضای کوچک انجام می‌شد و امروز در کلان‌شهری مانند تهران به ١٥هزار متر افزایش یافته است، افزود: در مراکز استان‌ها نیز باید مراکز دیگری راه‌اندازی شود.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همچنین با اشاره به توسعه ناوگان درون و برون شهری شرکت پست، خاطرنشان کرد: هم‌اینک ١٠٠ درصد ظرفیت ناوگان شهری با خریداری ٤٠٠ دستگاه وانت و ۳۰ درصد ناوگان برون شهری افزایش یافته است.
سبحانی‌فر همچنین از افزایش ظرفیت تجزیه و هدایت آن به سمت هوشمندسازی اشاره و اعلام کرد که هفت مرکز تجزیه هوشمند در کشور در دستور کار داریم که امروز سومین آن در فارس راه‌اندازی می‌شود.
او ادامه داد: امروز ٧ هزار باکس خریداری و در شبکه توزیع قرار گرفته و بسته‌ها و امانات مردم سالم به مقصد می‌رسد.
معاون وزیر ارتباطات خواستار حمایت استانداران و دیگر مسئولان کشوری در بحث برون سپاری خدمات از طریق دفاتر پستی در راستای کاهش فساد و رانت اداری و تسریع در امر خدمات رسانی شد.
 سبحانی‌فر با بیان اینکه امروز اخطاریه و ابلاغ‌ها و... توسط پست رهسپار می‌شود، گفت: با هماهنگی وزارت صمت نیز موضوع مدیریت راهبردی رهسپاری اقلام در کشور در دستور کار قرار گرفته است.
معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران اعلام کرد که امروز رویکرد و تحول در پست نه تنها در مجموعه، که در بیرون از آن هم اتفاق افتاده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی