[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

نذر رهایی تداوم دارد، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: امروز یک رابطه دوستانه و صمیمانه مثال زدنی بین سپاه و دستگاه قضایی در استان فارس برقرار است و در این فضای تعامل و هماهنگی بیش از پیش می‌توانیم در زمینه زمینه کاهش و پیشگیری از وقوع جرم همکاری کنیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، همزمان با فرارسیدن روز قوه قضائیه، سردار یداله بوعلی با ریاست دادگستری و جمعی از مسئولان دستگاه قضایی در استان فارس دیدار کرد.
فرمانده سپاه فجر در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفتم تیرماه روز قوه قضائیه، گفت: شخصیت بزرگ و سیره رفتاری شهید آیت الله دکتر بهشتی، بهترین نمونه و الگو برای مدیران، قضات و کارکنان قوه قضائیه است.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج فارس با به‌کارگیری تمام امکانات و ظرفیت‌ها آماده تعامل و همکاری با دستگاه قضایی استان هستند، گفت: امروز یک رابطه دوستانه و صمیمانه مثال زدنی بین سپاه و دستگاه قضایی در استان فارس برقرار است و در این فضای تعامل و هماهنگی بیش از پیش می‌توانیم در زمینه کاهش و پیشگیری از وقوع جرم همکاری کنیم.
سردار بوعلی با بیان اینکه تحقق عدالت در جامعه یکی از رسالت‌های مهم قوه قضائیه است، گفت: قوه قضائیه اقدامات خوبی در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی داشته که این روند موجبات رضایت هرچه بیشتر افکار عمومی را در پی داشته است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه مرحله جدید طرح نذر رهایی در آینده نزدیک و مصادف با یکی از مناسبت‌های مذهبی برگزار خواهد شد، گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی علاوه بر اینکه نشاط و امید را به خانواده‌ها و فرزندان آنها بازگردانده، بروز آسیب‌های اجتماعی در جامعه را کاهش خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی