[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

امید را تا لحظه آخر حفظ کردیم ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی فجرشهیدسپاسی پیروزی تیمش در لحظات پایانی را مدیون ناامید نشدن بازیکنانش می‌داند. تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز شامگاه روز یکشنبه ششم تیرماه میزبان آرمان گهر سیرجان بود و در حالی که تا دقیقه ۷۱ با یک گل عقب افتاده بود، در پایان با نتیجه دو بر یک پیروز شد و سه امتیاز بسیار مهم را از آن خود کرد.
سرمربی فجری‌ها پس از این مسابقه گفت: باید ابتدا خدا را شکر کنم به خاطر سه امتیاز با ارزش این مسابقه و سپس از بازیکنانم تشکر کنم که تا لحظه آخر دست از تلاش بر نداشتند.
علی اصغر کلانتری افزود: می‌دانستیم آرمان گهر یک تیم خوب و تاکتیکی است. بازی‌های این تیم را دیده بودیم و می‌دانستیم در دومین فصل حضور در لیگ یک و زیر نظر آقای شهبا، نتایج خوبی گرفته‌اند.  ما دو سه بار روش بازی‌مان  را عوض کردیم و باز هم با صخره سخت این تیم مواجه شدیم.
وی افزود: ما در نیمه اول فقط یک موقعیت گل داشتیم، اگر آن فرصت تک به تک به گل تبدیل می‌شد، می‌توانستیم در ادامه کار راحت‌تری داشته باشیم. با این حال با وجود اینکه یک گل اتفاقی که دریافت کردیم، به بازی برگشتیم. البته این گل چیزی از ارزش‌های دروازه‌بان جوان ما کم نمی‌کند.
کلانتری قضاوت این دیدار را هم مطلوب و بدون مشکل توصیف کرد.
تیم فجرشهیدسپاسی با این پیروزی ۴۱ امتیازی شد و با توجه به توقف صدرنشینان، فاصله خود با منطقه صعود را به سه امتیاز کاهش داد.
این تیم در هفته سی‌ودوم رقابت‌ها، یکشنبه ۱۳ تیرماه در تهران به مصاف تیم صدرنشین هوادار خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی