[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

اصلاحات در ورزشگاه پارس : بلندگوها در هفته ۳۱ لیگ دسته یک به صدا درآمدند!، روزنامه شیراز نوین

دیدار شامگاه یکشنبه تیم‌های فجر شهیدسپاسی شیراز و آرمان‌گهر سیرجان در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال جام آزادگان، حاشیه‌هایی به دنبال داشت که می‌توان به صدا در آمدن بلندگوهای ورزشگاه  پارس بعد از ۳۱ هفته خاموشی سیستم صوتی اشاره کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سرانجام در این بازی اسامی ‌بازیکنان، گلزنان تیم و تعویض‌ها از بلندگوهای ورزشگاه پارس پس از گذشت ۳۱ هفته پخش شد.
بلندگوهای ورزشگاه پارس شیراز بعد از ۳۱ هفته به صدا درآمد
خبرنگارانی که برای تهیه خبر به ورزشگاه رفته بودند صاحب جایگاه موقت شدند و توانستند نسبت به  بازی‌های گذشته گزارش جریان بازی را بهتر تهیه کنند، ضمن اینکه قرار شده جایگاه خبرنگاران تجهیز شود.
سالن کنفرانس ورزشگاه پارس با تحویل گرفتن کلید آن توسط هیئت فوتبال و راه‌اندازی کولر آبی، نصب پایه‌های میکروفون و نصب بنر در پشت سرمربیان جلوه خوبی داشت، هرچند هوای سالن دم کرده بود.
فهرست بازیکنان همچنان برای وقتی دیگر
همچنین درنشستی که مدیرکل ورزش جوانان استان فارس با اعضای هیئت فوتبال استان و دست‌اندرکاران ورزشگاه پارس یک روز قبل از بازی داشتند مقرر شد با گذاشتن دستگاه کپی فهرست بازیکنان در اختیار خبرنگاران قرار گیرد اما این امر میسر نشد. 
خبرنگاران به جای مصاحبه با مربیان در کنار زمین این بار در سالن کنفرانس در سکوتی آرام با مربیان مصاحبه کردند.
قطع جریان بازی و پخش اخبار از سیمای فارس   
در حالی که ۱۵ دقیقه از بازی گذشته بود سیمای فارس برای پخش اخبار شبانگاهی جریان بازی را که با یک دوربین به صورت زنده پخش می‌شد، قطع کرد که همین امر نارضایتی هوادارانی که به دلیل شیوع کرونا نمی‌توانند وارد ورزشگاه شوند را به دنبال داشت.
محمد قنبری مدافع مستحکم تیم فجر که روز خوبی در این بازی پشت  سرگذاشته بود در آخر نیمه دوم با یکی از بازیکنان تیم  آرمان گهر سر به سر شدند که بازی متوقف شد و در حالی که آمبولانس در کنار زمین حاضر شده بود اما با مداوای کادر پزشکی تیم فجر به بازی برگشت و ختم به خیر شد.
داور این بازی برای نیمه اول سه دقیقه و برای نیمه دوم پنج دقیقه وقت تلف شده منظور کرد.
فجر سپاسی ابتدا در دقیقه ۶۰ گل خورد اما با تعویض‌هایی که سر مربی تیم انجام داد ، آن‌ها به بازی برگشتند و توانستند ۲ گل به ثمر رسانده و همچنان مدعی باقی بمانند.
در هفته ۳۱ تیم‌های مدعی با حریفان مساوی کردند، این همان چیزی بود که فجری‌ها به دنبال آن بودند تا به رده سوم جدول و در یک قدمی ‌تیم‌های اول و دوم قرار گیرند.
به دلیل حساسیت مسابقات چه در بالا و چه در پایین جدول تمام بازی‌ها  رأس ساعت ۳۰/۲۰ آغاز شد.
تیم قشقایی در این هفته میهمان تیم استقلال ملاثانی اهواز بود که این بازی یک بر یک مساوی تمام شد هر چند تیم قشقایی هنوز حاشیه امنیت ندارد.
در پایان هفته ۳۱ لیگ آزادگان تیم‌های هوادار و بادران تهران با ۵۴ امتیاز در جای اول و دوم قرار گرفتند. تیم فجر سپاسی هم با ۵۱ امتیاز سوم شد، شاهین شهرداری بوشهر با ۵۰ امتیازچهارم، مس کرمان با ۴۹ امتیاز هنوز شانس صعود دارد تا سرنوشت تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر به هفته‌های پایانی کشیده شود .
در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم‌های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یک را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دو می‌شوند. 
نود ارومیه و گل ریحان البرز سقوط‌شان به دسته دوم قطعی شده است اما چوکای تالش هنوز امید ماندن دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی