[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

احتمال تأخیر در شروع لیگ فوتسال، روزنامه شیراز نوین

لیگ برتر فوتسال قرار بود از ۷ مرداد شروع شود، اما احتمالاً بازی‌ها با تأخیر برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال ابتدا قرار بود از روز پنجشنبه ۷ مردادماه شروع شود، اما به دلیل حضور تیم ملی در تورنمنت دوستانه تایلند قرار است این بازی‌ها با یک هفته تأخیر یعنی روز پنجشنبه ۱۴ مردادماه برگزار شود. طبق برنامه‌ریزی کمیته فوتسال، ملی پوشان کشورمان اوایل مردادماه در تورنمنت ۶ جانبه تایلند شرکت خواهند کرد.
این بازی‌ها اول قرار بود با ۱۲ تیم انجام شود، اما به دلیل هزینه‌های بالایی که این مسابقات دارد فدراسیون فوتبال تایلند تصمیم گرفت تعداد تیم‌ها را به ۶ نفر کاهش دهد. تورنمنت دوستانه فوتسال تایلند ابتدا قرار بود ۱۹ تیرماه شروع شود، اما به دلیل برخی مشکلات به وجود آمده این بازی‌ها با ۲ هفته تأخیر یعنی از ۳ تا ۹ مردادماه در شهر بانکوک آغاز می‌شود.
تیم  کشورمان ابتدا به خاطر تورنمنت ۴ جانبه شیراز که قرار بود تیرماه با حضور تیم‌های ارمنستان، عراق و عمان برگزار شود، از حضور در مسابقات تایلند انصراف داده بود، اما به دلیل آن که ارمنستان حاضر نشد با ایران بازی دوستانه برگزار کند، تورنمنت شیراز لغو و حالا قرار است ملی پوشان به جای این تورنمنت در مسابقات ۶ جانبه تایلند شرکت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی