[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن خفر: تعامل با دستگاه قضایی گره‌گشای تنگناهای توسعه است، روزنامه شیراز نوین

خسرو جوکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر در دیدار با ریاست و جمعی از کارکنان زحمت‌کش دادگستری شهرستان خفر به مناسبت هفته قوه قضائیه، بر لزوم تداوم هم افزایی و تعامل با دستگاه قضایی و بهره گیری از ظرفیت‌ها و فرصت‌ها در این حوزه تأکید کرد و گفت: همکاری و تعامل دستگاه قضایی گره گشای بسیاری از تنگناهای 
توسعه است. 
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، خسرو جوکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی معمار و بنیان گذار قوه قضائیه ادامه داد: دستگاه قضایی ملجأ بی پناهان و ستمدیدگان است. هرجا تخلفی محرز شود، دستگاه قضایی بدون اغماض و با قاطعیت وارد می‌شود و با متخلف برخورد می‌کند. جوکار ادامه داد: رویکرد دستگاه قضایی در اصلاح امور جامعه پیشگیری از تخلفات است؛ بنابراین فضای تمامی حاشیه شهرها و روستاها به دقت رصد و با هرگونه تخلف و زمین خواری و تجاوز به حریم روستاها برخورد می‌شود. مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر ادامه داد: دستگاه قضا با رویکرد پیشگیری و برخورد با جرائم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و مبنی بر مر قانون عمل می‌کند. جوکار در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات در این شهرستان گفت: در راستای توسعه روستایی و محرومیت زدایی در سالی که گذشت، مقاوم سازی 151 واحد مسکونی با اعتبار 75میلیارد و 500میلیون ریال انجام شده است.
رئیس دادگستری شهرستان خفر هم در این نشست بر لزوم به کار گیری ظرفیت‌های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان تأکید و اعلام نمود: دستگاه قضایی آمادگی دارد تا بدون اغماض و با قاطعیت با موارد جرم و زمین خواری و تجاوز به حریم روستاها برخورد کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی