[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

فارس صدرنشین صنعت است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: استان فارس یکی از استان‌های با ظرفیت بالا و تأثیرگذار در تولیدات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله سیمان، کاشی و سرامیک و 
سنگ است.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، جمال رازقی دیروز چهارشنبه در جلسه دیدار فعالان اقتصادی فارس با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در این اتاق برگزار شد، بیان کرد: استان فارس در حوزه صنعت ساختمان با برخورداری از نیروی انسانی متخصص، یکی از استان‌های منحصر به فرد است که این نیروی انسانی می‌تواند زمینه ساز انجام پروژه‌های با ظرفیت بالا در کشور و خارج از کشور باشد.
وی افزود: همچنین با فعال بودن 9 واحد سیمان در استان فارس، این استان در حوزه تولید سیمان جزو استان‌های برتر تولیدکننده در کشور است.
رازقی اظهار داشت: در حوزه معادن سنگ در کشور رتبه اول، در حوزه کاشی و سرامیک رتبه سوم کشور و در حوزه فولاد و خاک نسوز نیز جایگاه خوبی در کشور داریم که همه اینها فرصت‌های این استان برای رونق بیشتر صنعت ساختمان است.
وی با تأکید بر وابستگی بزرگ صنعت ساختمان به پتانسیل‌های استان فارس ادامه داد: با توجه به وجود کارخانه‌ها و واحدهای استان فارس، هرچه حوزه مسکن رونق داشته باشد وضعیت استان فارس به لحاظ تولید و تولید ثروت مناسب تر خواهد بود.
در این جلسه سایر فعالان بخش خصصوی به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مشکلات و راهکارهای صنعت ساختمان در استان 
فارس پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی