[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک شهر صدرا ‏، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان، هاشمی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس، مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا و دیگر مسئولان محلی، کلنگ زنی آغاز عملیات احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک صدرا انجام گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت در حاشیه این مراسم اشاره کرد که تأمین فضاهای خدماتی با اولویت استقرار دستگاه‌های اداری و استقلال ارایه خدمات مختلف یکی از اولویت‌های شرکت عمران صدرا در یک سال اخیر بوده و در همین رابطه تأمین زمین و ساخت مجتمع پلیس‌های تخصصی شهر صدرا، تأمین زمین و ۵۰ درصد هزینه‌های اجرایی مجتمع قضایی شهر صدرا و همچنین تأمین زمین و تقبل ۵۰ درصد هزینه‌های اجرایی ساختمان ثبت اسناد شهر صدرا از مهم‌ترین ‌پروژه‌های در دست اجرای این شرکت در یک سال گذشته بوده است. او ضمن اشاره به تفاهم‌نامه‌های منعقده بین شرکت عمران و اداره کل دادگستری استان فارس و اداره کل ثبت اسناد استان، از عزم و اراده جدی شرکت عمران به منظور احداث و توسعه فضاهای اداری و ایجاد زیرساخت لازم برای استقرار دستگاه‌های اجرایی در شهر صدرا برای سهولت خدمت رسانی به شهروندان خبر داد. ‏‎حاجی پور تصریح کرد: ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک شهر صدرا در زمینی به مساحت ۱۹۱۵ مترمربع به صورت رایگان به اداره ثبت اسناد و املاک اختصاص داده شد و همچنین با توجه به تعامل خوب انجام گرفته مابین اداره ثبت اسناد و شرکت عمران، 50 درصد مساعدت در تأمین مالی جهت احداث پروژه از منابع داخلی شرکت عمران شهر صدرا تخصیص داده شد.
‏‎شایان ذکر است زیربنای پروژه ساختمان اداری ثبت صدرا ۱۰۴۵ مترمربع در دو طبقه، طبق برنامه زمان بندی مشخص در مدت زمانی کوتاه به بهره برداری خواهد رسید و موجب رضایتمندی شهروندان شهر صدرا و تسهیل خدمت‌رسانی در این خصوص خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی