[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

گرایی: فقط به طلای المپیک فکر می‌کنم ، روزنامه شیراز نوین

قهرمان کشتی فرنگی در خصوص شرایط این رشته ورزشی و مسابقات پیش رو در المپیک صحبت کرد.
محمدرضا گرایی قهرمان کشتی فرنگی ایران در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط اردوها اظهار کرد: تاکنون 12 مرحله اردو برگزار شده است که دو اردو از این مرحله باقی مانده است. در تاریخ یازدهم تیرماه دومین اردو برگزار می‌شود و این اردو، اردوی پایانی محسوب می‌شود و پس از آن آماده می‌شویم برای مسابقات المپیک.
وی افزود: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم و با برگزاری دو اردوی پایانی شرایط بهتر هم می‌شود و با تمام قوا آماده مسابقات می‌شویم.
دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان درباره تمریناتش با برادرش محمد علی بیان کرد: در اردو با برادرم تمرین می‌کنم و در خانه هم با او تمرین می‌کنم.
دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی در مورد تعویق یک ساله المپیک توضیح داد: من در این یک سال تصمیم گرفتم در وزن 67 کیلوگرم المپیک کشتی بگیرم و پیش از این در وزن 71 کیلوگرم کشتی می‌گرفتم. با شرایطی که داشتم توانستم در مسابقات گزینشی با امتیاز بالا همه رقبایم را شکست دهم و سهمیه المپیک را کسب کردم و با نظر کادر فنی برای مسابقات المپیک توکیو انتخاب شوم.
در ادامه او درباره سطح مسابقات گزینشی توضیح داد: سطح گزینشی در مسابقات جهانی به شکلی بود که متأسفانه هیچ کدام از کشور‌های آسیایی نتوانستند سهمیه کسب کنند و سایر کشورها با تمام قوا آمدند. در مسابقات گزینشی قاره آسیا هم که خدا را شکر توانستم تمام حریفانم را شکست دهم.
گرایی در مورد حضور محمد بنا در تیم ملی تصریح کرد: آقای بنا معمار کشتی فرنگی هستند و معروف هستند به آقای خاص کشتی، ایشان انگیزه‌ای در تمرینات و مسابقات به ما می‌دهند که به ما کمک می‌کند وحضورشان در کنار تیم قطعاً مثمرثمر است.
وی در خصوص حمایت‌ها توضیح داد: حمایت‌ها از طرف فدراسیون کامل بوده و هم از لحاظ تمرینی و هم از لحاظ شرایط خود کشتی‌گیران باید بگویم با حضور آقای دبیر در فدراسیون کشتی شرایط خیلی خوبی داریم و در این چند مرحله اردویی که آمدیم، هم خانه کشتی شهید ابراهیم هادی و هم خانه کشتی شهید صدرزاده کاملاً بازسازی شد و آقای دبیر تا اینجای کار حمایت‌های وزارت ورزش خوب بوده و امیدواریم بعد از المپیک هم به وعده‌هایشان عمل کنند.
قهرمان کشتی فرنگی در خصوص هدف خود در المپیک بیان کرد: هر کشتی‌گیری که به المپیک می‌رود قطعاً به طلا فکر می‌کند و من هم تلاشم را می‌کنم تا در مسابقات بتوانم مدال طلا را کسب کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی