[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

برگزاری تورنمنت فوتسال صدرا با حضور تیم‌های قدرتمندتر، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد: تورنمنت بین‌المللی فوتسال صدرا با حضور تیم‌های قدرتمند و در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.
به گزارش شیراز نوین و به نقل از روابط عمومی‌ شرکت عمران شهر صدرا، سید محمد ناظم‌الشریعه با بیان این که انصراف چند تیم به دلیل محدودیت‌های ناشی از کرونا خللی در برگزاری این مسابقه ایجاد نخواهد کرد، افزود: با تیم‌های قدرتمندی از عرصه‌های بین‌المللی برای شرکت در این تورنمنت رایزنی به عمل آمده و در آینده نزدیک شاهد برگزاری آن خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که فعالیت‌های شرکت عمران صدرا در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی هم تداوم دارد، خاطر نشان کرد: در دو سال گذشته با تلاش‌های صورت گرفته شاهد بهره‌برداری از سه زمین چمن مصنوعی و سالن چندمنظوره ورزشی در این شهر جدید بودیم. تا قبل از بهره‌برداری از این مجموعه سرانه امکانات ورزشی در شهر صدرا آمار و ارقام خوبی را نشان نمی‌داد که پس از احداث این مجموعه‌ها شاهد پویایی هر چه بیشتر شهروندان و افزایش نشاط و تندرستی ساکنین صدرا خواهیم بود.
ناظم‌الشریعه به عزم جدی شرکت عمران صدرا برای گسترش زیرساخت‌های ورزشی در شهر جدید اشاره کرد و افزود: روند احداث استخرهای دوقلو در وضعیت مطلوبی قرار دارد و با بهره‌برداری از این پروژه در آینده نزدیک شاهد افزایش سرانه فضاهای‌ ورزشی و به دنبال آن ارتقاء نشاط شهروندان خواهیم بود.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشور در پایان اضافه کرد: بسیاری از پروژه‌هایی که توسط شرکت عمران صدرا در حال انجام است رویکرد اجتماعی فرهنگی داشته و می‌توان از آن‌ها برای برگزاری مسابقات و رویدادهای متنوع ملی و بین‌المللی نیز استفاده کرد.
بنابراین گزارش، تورنمنت بین‌المللی فوتسال قرار بود بین روزهای ۱۰ تا ۱۵ تیر در سالن صدرا شیراز برگزار شود که به وقت دیگری موکول شد که مجدداً اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش شیرازنوین، ناظم‌الشریعه همچنین در گفت‌وگوی دیگری در خصوص سایر مسائل مربوط به تیم ملی فوتسال توضیحاتی داده است.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در حال حاضر تیم ملی به آرامش نیاز دارد و وقت لجبازی و عوام‌فریبی نیست.
سیدمحمد ناظم‌الشریعه در خصوص مقصر دانستن وی در تشکیل نشدن تیم «ب» اظهار داشت: اولاً که تیم «ب» نیست بلکه تیم امید است و دوماً اینکه من در مقام پاسخگویی به این موضوع نیستم و تصمیم بر تشکیل تیم امید با هیئت رییسه فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است. حضور این تیم بسیار مفید است اما همه می‌دانند که انجام این کار در شرایط فعلی کمکی به ما نمی‌کند.  
وی ادامه داد: در حال حاضر در شرایطی هستیم که باید تمام فکر و ذکرمان در تیم ملی فوتسال و جام جهانی باشد و هرکسی که می‌تواند باید به تیم کمک کند. الآن باید به فکر این باشیم که کمک حال تیم ملی باشیم، نه اینکه با حرف‌های بی‌پایه و اساس به فکر ضرر زدن به تیم باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال اضافه کرد: چرا برای تیم ملی فوتبال هیچ‌کس نگفت تیم «ب» تشکیل بدهید؟ فوتبال هم در شرایط بحرانی بود اما همه حمایت کردند. باور کنید تیم ملی فوتسال هم در شرایط بسیار بحرانی قرار دارد. برخی افراد فقط شعار می‌دهند و عوام فریبی می‌کنند امام همه می‌دانند الآن وقت تشکیل تیم امید نیست. همه می‌دانند که من معروف به جوانگرایی هستم. اصلاً به دلیل کار کردن با جوانان به تیم ملی آورده شدم.
ناظم‌الشریعه افزود: تیم ملی فوتسال و تیم امید باید به هم وصل باشد و باید با نقطه نظرات متصل به هم کار کند. این نظر من است و اگر نفرات دیگری می‌خواهند کاری کنند، بیایند و آن را انجام دهند. نمی‌دانم برخی صحبت‌ها از کجا در می‌آید. فوتسالی‌ها و افرادی که این رشته را می‌فهمند، به این موضوعات می‌خندند. 
وی با بیان اینکه با کمیته فوتسال هم‌سو و هم‌نظر است، گفت: مسئولان فوتسال کشورمان مختار هستند که در خصوص تیم‌های ملی تصمیم بگیرند اما الآن وقت پشتیبانی از تیم ملی است. این گوی و این میدان، هرکس که فکر می‌کند می‌تواند کمک کند بیاید، من قول می‌دهم به عنوان نفر آخر کادرفنی به او کمک کنم، دیگر از این بهتر؟ 
سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: مهرداد سراجی رئیس کمیته فوتسال در جریان همه کارها است و تمرینات را هر روز پیگیری می‌کند. او تک تک بازیکنان را به اسم و سن می‌شناسد و این ارزشمند است. 
«احسان اصولی» عضو هیئت رئیسه فدراسیون به دعوت از سراجی به اردوی تیم ملی آمد و با کادر فنی در خصوص مسایل اقتصادی تیم جلسه گذاشت. «بهرام رضاییان» عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال نیز در جریان تنظیم سند راهبردی فوتسال است و در نشستی که در این خصوص برگزار شد با یکدیگر درباره این رشته صحبت کردیم و او موافق با توسعه فوتسال است. خوشبختانه همه اعضای کمیته فوتسال و هیئت رییسه همه ‌چیز را در مورد این رشته می‌دانند و از همه افراد نیز شناخت کامل دارند.
ناظم‌الشریعه بیان کرد: همه هم من را می‌شناسند و هم بقیه را. خواهش می‌کنم تیم ملی را به حاشیه نبرید. الآن وقت آرامش دادن به تیم ملی است و وقت لجبازی نیست.
وی در پاسخ به این پرسش که موضوع برهم زدن بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتسال توسط افرادی از این رشته در ایران صحت دارد یا خیر، گفت: الله و اعلم. من در این موضوعات دخالت نمی‌کنم و هرکس که این کار را انجام می‌دهد را به خدا واگذار می‌کنم. ما کارمان را با خدا می‌بندیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان اعلام کرد: قرار است تیم ملی را در روز پنجشنبه و در یکی از سالن‌های مجهز تهران به دو گروه تقسیم کنیم و دیدار دوستانه‌ای با برقراری تمامی ‌قوانین بین‌المللی، برگزار کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی