[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

آیین تجلیل از سعید رضا کیخا قهرمان جام جهانی ژیمناستیک برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: تلاش برای حفظ جایگاه ورزشی فارس و پیشرفت این جایگاه از جمله اهداف ما است و در این راستا باید حمایت همه جانبه صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، عنایت الله رحیمی ‌در جلسه دیدار با سعید کیخا قهرمان جهانی ژیمناستیک با تقدیر از این ورزشکار و با ابراز خرسندی از کسب مقام‌های بین‌المللی ورزشکاران فارس گفت: این مقام‌های ورزشی موجب خودباوری جوانان و گسترش نشاط و امید و در نهایت توسعه کشور می‌شود.
وی با بیان اینکه ورزش فارس گذشته خوبی دارد اظهار داشت: تلاش برای حفظ جایگاه ورزشی فارس و پیشرفت این جایگاه از جمله اهداف ما است و در این راستا باید حمایت همه جانبه صورت گیرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه ورزشکاران سرمایه‌های کشور هستند، خاطر نشان کرد: زیر بنای ورزشی استان در سال‌های اخیر توسعه خوبی داشته اما به معنی رسیدن به سطح مطلوب نیست.
رحیمی ‌حمایت از همه ورزشکاران را از جمله اهداف مدیریتی عنوان و ابراز امیدواری کرد: برای کسب مقام‌های دیگر توسط ورزشکاران فارس، از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کنم.
در این دیدار عباس حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان با تقدیر از حمایت‌های استاندار فارس گفت: تکمیل ورزشگاه 50 هزار نفری پارس و سالن 6 هزار نفری شهر شیراز از ثمرات حمایت‌های استاندار است و اکنون شهر شیراز می‌تواند میزبان رقابت‌های بین‌المللی در رشته‌های مختلف باشد.
حاجی زاده در تشریح عملکرد ورزش استان نیز گفت: رکورد کسب 4 سهمیه المپیک در یک دوره برای نخستین بار در تاریخ ورزش فارس رقم خورد.
وی ادامه داد: بانوان ورزشکار فارسی با کسب 13 و آقایان با کسب 8 مدال در ماه‌های گذشته در میدان‌های بین‌المللی پرچم فارس و کشورمان را برافراشته‌تر کردند.
گفتنی است این جلسه با تقدیر از سعیدرضا کیخا قهرمان جهانی ورزش ژیمناستیک پایان یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی