[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

ناطق‌نوری: با تداوم دولت روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری شود، روزنامه شیراز نوین

حجت‌الاسلام ناطق نوری گفت: ما پیش‌تر در کنار تحریم‌های اقتصادی، تحریم سیاسی نیز بودیم و تمامی این تحریم‌ها جامعه را دچار تشویش، تنش و اضطراب کرده بود و خدا را شکر که در این ۴سال اخیر این وضعیت رو به بهبود است و ان‌شاءالله با تداوم دولت آقای روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری شود.
حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری در دیدار جمعی از پیشکسوتان و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: ورزشکاران ما موفق به کسب افتخارات عدیده‌ای در میادین مختلف ورزشی شده‌اند؛ اما واقعیت این است که متأسفانه توقعات به حق جامعه ورزشی کشور هنوز به طور کامل برآورده نشده و این حوزه، نیازمند توجه ویژه مسئولین است.
وی با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در فرهنگ‌سازی داشته و می‌تواند پیام‌آور صلح و دوستی باشد افزود: یکی از مسائلی که باعث عدم رضایت ورزشکاران و ورزش‌دوستان در سال‌های گذشته شده، انتصاب مدیران غیرمتخصص در امر ورزش بوده است.
ناطق نوری خاطرنشان کرد: ما پیش‌تر در کنار تحریم‌های اقتصادی، تحریم سیاسی نیز بودیم و تمامی این تحریم‌ها جامعه را دچار تشویش، تنش و اضطراب کرده بود و خدا را شکر که در این ۴سال اخیر این وضعیت رو به بهبود است و ان‌شاءالله با تداوم دولت جاب آقای روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری شود.
وی تأکید کرد: این دولت تهدیدهای خارجی زیادی را شناسایی و از طریق دیپلماسی مناسب آن را برطرف نمود.
ناطق نوری تصریح کرد: مناظره نقش خوبی برای افزایش آگاهی مردم ایفا می‌کند و بنده معتقدم باید واقعیات را به طور صادقانه و با زبان ساده و ملموس به مردم منتقل کرد. 
استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مردم نیز ضمن رعایت اصول اخلاقی و انصاف، باید مورد توجه قرار گیرد تا ان‌شاءالله شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی