[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

دستگیری یک شرور سابقه‌دار در لارستان، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک شرور سابقه‌دار پس از درگیری با مأموران و زخمی کردن یک پلیس، مجروح و دستگیر و راهی بیمارستان شد.
سردار یوسف ملک‌زاده با بیان اینکه شرور سابقه دار ۳۰ساله اکنون در بیمارستان است، گفت: مأموران انتظامی پلیس امنیت عمومی لارستان در ادامه رسیدگی به پرونده تیراندازی منجر به جرح یک شهروند توسط یک شرور و اخلال در نظم و امنیت عمومی، سرنخ‌هایی از تردد متهم فراری در یکی از محلات این شهرستان به دست آوردند.
به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، ملک زاده افزود: مأموران انتظامی با اشراف و رصد اطلاعاتی، محل اختفای این شرور سابقه دار را در محله «عمادشهر» این شهرستان شناسایی کردند و سریعاً با هماهنگی مقام قضایی به محل موردنظر اعزام شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: شرور سابقه دار با مشاهده پلیس با اسلحه کلاش به سمت آنان تیراندازی و رئیس پلیس امنیت عمومی را از ناحیه سر به صورت سطحی زخمی کرد.
ملک زاده با بیان اینکه در درگیری متقابل مأموران انتظامی موفق شدند پای شرور سابقه دار را مورد اصابت گلوله قرار داده و او را دستگیر کنند، بیان کرد: هر دو مجروح (رئیس پلیس امنیت و شرور) به بیمارستان اعزام شدند و حال مزاجی آنان رضایت بخش است.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه کلاش و مقداری مهمات مربوطه کشف شد، گفت: نیروی انتظامی با بهره گیری از تمام توان خود می‌کوشد تا با مقابله با قانون شکنان موجبات آسایش و امنیت شهروندان را برقرار کند و در این خصوص هرگز اجازه جولان و سرکشی به مخلان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد.
گفتنی است سردار رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی طی تماس تلفنی جویای حال مزاجی رئیس پلیس امنیت عمومی شد و ضمن قدردانی از ایثار و شجاعت وی در دستگیری شرور و جلوگیری از هرگونه حادثه برای شهروندان در حین تیراندازی متقابل، دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به وضعیت مصدومان صادر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی