[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

قدردانی کیخا از هیئت پزشکی ورزشی استان فارس، روزنامه شیراز نوین

قهرمان شیرازی تیم ملی ژیمناستیک از تلاش‌های هیئت پزشکی ورزشی استان فارس در جهت موفقیت‌هایش تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش شیراز نوین و به نقل از روابط عمومی هیئت پزشکی ورزشی استان فارس، سعیدرضا کیخا گفت: مسابقات کسب سهمیه المپیک که هفته گذشته برگزار شد از سطح کمی و کیفی بسیار بالایی برخوردار بود، چرا که آخرین رقابت از مجموعه مسابقات کسب سهمیه المپیک بود. یک سری از ژیمناست‌ها آمده بودند که سهمیه خود را قطعی کنند و عده‌ای دیگر نیز که سهمیه‌شان قطعی شده بود، برای افزایش سطح آمادگی‌شان شرکت کرده بودند.
وی افزود: به لطف خدا و دعای خیر مردم، من هم توانستم عملکرد خوبی داشته باشم و به مدال طلا برسم که در این مسیر باید از هیئت پزشکی ورزشی استان فارس هم تشکر کنم که در طول این مدت، خیلی از بنده حمایت کردند. آقایان دکتر باشتی و دکتر سبحان منش به طور مداوم با بنده در ارتباط بوده و راهنمایی‌های لازم را از ایشان دریافت می‌کردم که این خیلی به من در روند کاری، بهبودی و رفع آسیب دیدگی‌هایم کمک می‌کرد. 
کیخا ادامه داد: من چند آسیب دیدگی داشتم که به‌خاطر تمرینات پرفشار و مکرر به وجود آمده بود. آسیب‌هایی در گردن، شانه و کتفم احساس می‌کردم که خدا را شکر با آنالیز و بررسی که این عزیزان روی بدنم داشتند، روند درمانی را در پیش گرفته و به آمادگی رسیدم.
کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک در پایان گفت: ورزشکاران باید به بدن خودشان رسیدگی کنند تا نمایش بهتری در مسابقات داشته باشند. هر چقدر بتوانند ریکاوری و تغذیه بهتری داشته باشند و فیزیوتراپی و ماساژ مداوم را هم مد نظر قرار دهند، با آمادگی بیشتری در مسابقات حاضر خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی