[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

اعلام جزئیات برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی به میزبانی آموزش و پرورش فارس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخه شانزدهم و هفدهم تیرماه برگزار می‌شود. محمد فیاض پور گفت: شرکت کنندگان در این همایش از ابتدای خردادماه فرصت داشتند تا آثار خود را در قالب مقاله، فیلم کوتاه و پویانمایی، بازی‌های کودکانه، قصه گویی، قصه خوانی و قصه نویسی، اجرای بازی‌های کودکانه در شرایط واقعی و قصه‌های قرآنی به دبیرخانه همایش، مستقر در اداره کل آموزش و پرورش فارس ارسال نمایند. معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: تا به امروز 451 مقاله از سراسر کشور در سایت همایش جهت داوری بارگذاری و تأیید شده است.
فیاض پور با بیان اینکه داوران این همایش از اساتید دانشگاه شیراز و دانشگاه فرهنگیان و همکاران فرهنگی آموزش و پرورش استان هستند، افزود: 765 اثر در قالب‌های دیگر جهت داوری به این همایش ارسال شده است.
وی افزود: برپایی نمایشگاه آثار مذهبی، دینی و ملی استان، برگزاری پنل‌ها و کارگاه‌های آموزشی متفاوت، سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز، سخنرانی وزیر آموزش و پرورش، سخنرانی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و ارائه مقالات توسط 4 استاد برجسته کشوری از برنامه‌های اصلی این همایش است که به صورت مجازی برگزار خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی