[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

شرورها جذاب بودند، روزنامه شیراز نوین

در این گزارش با برخی از جذاب‌ترین شخصیت‌های شرور کارتونی آشنا شوید. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جذابیت‌های کارتون‌ها، فقط به دلیل شخصیت‌های شرور آن‌هاست، به همین دلیل کارتون‌های دهه هشتاد از بهترین فیلم‌های تاریخ به شمار می‌روند. آن‌ها ممکن است با بودجه کمی ساخته شده و دارای طرح‌های کاغذی و انیمیشن‌هایی با کیفیت پایین باشند، اما آن‌ها به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های شرور را در هر دوره از کارتون‌های تلویزیون داشته‌اند.شخصیت‌های شروری  که گاهی اوقات خطرناک و گاهی خنده‌دار  هستند، تا به امروز ذهن ما را درگیر خود کرده‌اند. در این متن در مورد چند شخصیت عجیب و جذاب کارتون‌ها صحبت می‌کنیم. 
فرمانده کبرا: بسیاری از کارتون‌های دهه هشتاد هنوز هم محبوب هستند، اما هیچ کس واقعاً کارتون  G.I Joe را به یاد نمی‌آورد، چه برسد به شخصیت‌های شرور آن. شخصیت فرمانده کبرا  ترسناک نیست، اما او به اندازه کافی اخلاق‌های عجیب و غریبی دارد که او را به بهترین قسمت کارتون تبدیل می‌کند.اول از همه، او مانند یک مار صحبت می‌کند. او در زیر لباس مخصوص خود یک لباس آبی روشن پوشیده است. وقتی می‌فهمید که او می‌خواهد برای ریاست جمهوری نامزد شود بسیار تعجب می‌کنید.
دکتر کلاو: یکی از مشخصه‌های کاریکاتورهای دهه هشتاد، بودجه محدود آن‌هاست که باعث می‌شود استودیوها و نویسندگان انیمیشن  هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش دهند. در کارتون کارآگاه گجت، آن‌ها شخصیت شرور فیلم را به گونه‌ای تنظیم کرده‌اند تا فقط به صورت یک تصویر تکراری ظاهر شود. این کار موجب کاهش هزینه‌ها می‌شد. تنها چیزی که ما در مورد دکتر کلاو می‌دانیم، این است که او یک بازوی رباتیک مانند پنجه دارد. در واقع، تنها نام دیگری که می‌توانیم به او بدهیم، دکتر گربه است.
مام - را: کارتون گربه‌های رعدآسا یک نمایش تلویزیونی و مجموعه کتاب است که براساس مبارزه گربه‌های جنگجو  با یک نژاد جهش یافته شکل گرفته است. این کارتون عجیب و غریب توسط شخصیت شرور خود عجیب‌تر هم شده است. او نیمی مومیایی و نیمی جادوگر است که بیشتر اوقات به صورت باریک و باندپیچی شده به نظر می‌رسد. با این حال، او  یک شخصیت جانورگونه نیز دارد که او را به یک بدن‌ساز بنفش مانند Thanos تبدیل می‌کند که تقریباً به  اندازه عشق او به دیو شبیه سگ عجیب و غریب است.
گارگامل: از بین همه کارتون‌های این لیست، شاید گارگامل در کارتون اسمورف‌ها کمتر از دیگر کارتون‌ها ترسناک باشد. گارگامل نمی‌خواهد از اسمورف‌ها چیزی بدزدد. او می‌خواهد آن‌ها را نابود کند. گارگامل  علاوه بر اینکه می‌خواهد اسمورف‌ها را در ورزش بکشد، می‌خواهد آن‌ها را بخورد و  به طلا تبدیل کند.
ونگر: در کارتون Dungeons and Dragons، ظاهراً ونگر شخصیت بد و شرور آن است. او تمام وقت خود را صرف تلاش برای سرقت اسلحه بچه‌های نمایش می‌کند. همچنین  لباس او شامل یک پیراهن بلند، شال و تنها یک شاخ است. در صورتی که او باید دو تا شاخ  داشته باشد!
 اسکلتور: Skeletor محبوب‌ترین شخصیت شرور دهه هشتاد میلادی است. صدای او خنده‌دار است، حالات چهره‌اش عجیب و احساس ناراحتی مداوم او بسیار جالب است. با این اوصاف، بسیار عجیب است که چگونه او علی رغم داشتن صورت اسکلت، بدنش کاملاً عضلانی است. 
 چرخ بزرگ: شخصیت‌های شرور فوق‌العاده عجیب و غریب موفق شدند برای مدت طولانی در کارتون‌های دهه هشتاد میلادی رشد کنند، اما چرخ بزرگ تنها موفق شد در یک قسمت باشد. چرخ بزرگ اختراعی از کمیک‌های مرد عنکبوتی است و یک بار در کارتون مرد عنکبوتی ظاهر شد. قدرت او دقیقاً همان چیزی است که به نظر می‌رسد. او با چرخ بزرگی به دور خود، بزرگ نمایی می‌کند و با تهدید اسپایدرمن و از بین بردن زیرساخت‌های نیویورک، بسیار ترسناک به نظر می‌رسد.
کرانگ: ظاهر کرانگ و گذشته او یکی از عجیب‌ترین‌ داستان‌ها هستند. او قبلاً یک جنگجو بوده، اما مغز او را به یک لباس ساخته شده توسط شِرِدر، یکی دیگر از موارد مورد علاقه  لاک پشت نینجا پیوند زدند.
پادشاه چاشنی: پادشاه نمک و فلفل یا پادشاه چاشنی، شخصیتی در دنیای کمیک است که از طریق اسلحه مخصوصش، سس کچاپ و مایونز را شلیک می‌کند. به هر حال، آنچه شما برای شکست دادن او به آن نیاز دارید، مقداری پاک کننده لکه و شاید نان‌های هات داگ است.
شخصیت صورت-صندلی: یک ابرشرور با یک صندلی برای سر است. اینکه این شخصیت را با این نام بخوانیم، هنوز یک ایده عجیب است. مهمترین نقشه شیطانی او این است که فقط نام خود را روی ماه حک کند. درست است، کل ماجرای این قسمت جلوگیری از حکاکی اسم او روی ماه است که از فضا قابل دیدن باشد.
دوک نوکم: مانند تمام شرورهای کارتون کاپیتان سیاره، نوکم بیشتر در فکر تبدیل جهان به یک زمین است. آنچه عجیب است این است که چگونه او می‌تواند تهدیدکننده باشد، در حالی که شلوارک شنا نیز پوشیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی