[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

مستقل‌بودن شاخصه شورای موفق است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: سپاه و بسیج فارس با تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای گره گشایی از کار مردم و رفع محرومیت از محلات شیراز آماده همکاری با نهادهای مدیریت شهری و شورای شهر هستند.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در دیدار با منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، با بیان اینکه این نهاد یکی از ارکان اصلی مدیریت کلان شهر شیراز است، گفت: بدون شک عملکرد و اقدامات شورای شهر تأثیر مستقیم بر فضا و سبک زندگی شهری مردم داشته و بخش بزرگی از موفقیت در حوزه مدیریت کلان شهرها به تصمیمات اعضای شورای شهر 
وابسته است.
وی با بیان اینکه نام شیراز به عنوان مهم «سومین حرم اهل بیت(ع)» مزین شده است، گفت: این عنوان مهم در کنار سایر جنبه‌های تاریخی و فرهنگی شهر شیراز یک فرصت بسیار خوب برای معرفی هرچه بیشتر شهر شیراز به دنیا و به خصوص دوستداران اهل بیت(ع) در سراسر جهان است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه میزبانی شیراز از کنگره جهانی «حضرت محمد(ص) پیامبر رحمت» نمونه ای از کار فاخر فرهنگی است، گفت: اجرای برنامه‌ها و برنامه ریزی فعالیت‌ها ذیل عنوان مهم «سومین حرم اهل بیت(ع)» اعتلای نام شیراز و تعالی فرهنگی خطه فارس را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه توانمند، دلسوز و مستقل بودن شاخصه‌های شورای موفق هستند، گفت: شورای ششم حل مشکلات شهر و گره گشایی از کار مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهد و ارتباطات دوسویه و مداوم با شهروندان را بیش از بیش دنبال کند.
سردار بوعلی با تشریح فعالیت‌های بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی شهید اسکندری، گفت: سپاه فجر در نقاط مختلفی از شهر شیراز پروژه‌های محرومیت زدایی را اجرایی کرده و در همین راستا سپاه و بسیج فارس با تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای گره گشایی از کار مردم و رفع محرومیت از محلات شیراز آماده همکاری با نهادهای مدیریت شهری و شورای شهر هستند.
وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر حضور میدانی و کار جهادی در محلات محروم را موردتوجه قرار دهند و اگر این دو مؤلفه مهم در کار و رفتار دست اندرکاران مدیریت شهری نهادینه شود، شاهد پیشرفت و تعالی هرچه بهتر و بیشتر کلان شهر شیراز خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی