[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

انتخابات ۲۸ خرداد حماسه بود، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی شهر شیراز:
انتخابات 28 خرداد حماسه بود

تذروی: تکمیل مجتمع فرهنگی و آموزشی و رفاهی شهرداری شیراز تسریع شود
 
 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: از شهردار انتظار دارم جهت رفاه حال کارکنان و پرسنل خدوم شهرداری، نسبت به تکمیل سریع تر و رفع موانع موجود در مجتمع فرهنگی و آموزشی و رفاهی شهرداری شیراز که در فرهنگ شهر در حال احداث می‌باشد، اقدامات لازم را انجام نمایند.
محمدتقی تذروی نطق پیش از دستور خود در صدوهشتادونهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به انتخابات 28 خرداد، خاطرنشان کرد: مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی و سرافراز، حضورتان بار دیگر حماسه آفرید و فهم و بصیرت انقلابی تان خودنمایی کرد. حضور آگاهانه و پرشور شما در پای صندوق‌های رأی که از اولین ساعات رأی گیری تا آخرین لحظات ادامه داشت، تصاویری به یادماندنی در ذهن دوستان عزیز به جای گذاشت؛  تصاویری از احساس مسئولیت و ایران دوستی برای دوستان و در مقابل یأس و ناامیدی برای دشمنانی که تمام دسیسه‌ها و توطئه‌هایشان را برای عدم حضور مردم به کار گرفتند، ولی با حضور مؤثر شما این نقشه‌ها نقش بر آب شد. این مقام مسئول با تبریک به منتخبان شورای ششم اظهار داشت: امیدوارم در دوره جدید با همدلی و اتحاد مضاعف بتوانیم منشأ خدمات فراوانی برای سربلندی شهرمان باشیم. در برگزاری این انتخابات افراد و عوامل بسیاری دست اندر کار بودند و قطعاً اگر دقت نظر و درستی کار آنان نبود، این صحنه زیبا از حضورتان رقم نمی‌خورد.
این عضو شورای اسلامی شهر شیراز در پایان افزود: از نیروهای شهرداری شیراز درخواست دارم که به دور از مسائل حاشیه ای، همچنان به وظایف خطیر خود ادامه داده و از هرگونه پیش داوری و گمانه زنی مبنی بر جابه‌جایی خودداری نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی