[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

حضور بیش از ۴هزار و ۶۰۰ نفر از سربازان وظیفه در دوره‌های مهارتی، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: توانمندسازی پرسنل وظیفه با ارائه آموزش‌های باکیفیت و مطابق با نیاز بازار کار در طول دوران خدمت سربازی، یکی از مهم ترین برنامه‌های آموزش فنی و حرفه ای استان و با هدف تسهیل ورود آنان به بازار کسب و کار است.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، حشمت الله کوشکی بیان داشت: استان فارس جزو استان‌های برتر کشور در زمینه مهارت آموزی به پرسنل وظیفه است و در سال 1399 بیش از 805هزار نفر ساعت معادل 4هزار و 653 نفر دوره، آموزش برای پرسنل وظیفه نیرو‌های مسلح برگزار کرده است.
وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته یک‌هزار و 924 نفر از سربازان سپاه و بسیج استان آموزش‌های مهارتی را فرا گرفتند و سپاه فارس توانست در تعاملی خوب با فنی و حرفه ای، رتبه دوم کشور در زمینه آموزش به پرسنل وظیفه را کسب کند.
کوشکی بیان داشت: ارائه آموزش‌های مهارتی به سربازان به سه روش اعزام مربی به پادگان، حضور سربازان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین معرفی سربازان به صنایع و واحد‌های صنفی در قالب آموزش در محیط کار واقعی صورت می‌پذیرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس همچنین از اجرای طرح آموزش سربازان در محیط واقعی کار بر اساس هماهنگی این اداره کل با صنایع و صنوف مختلف خبر داد و بیان داشت: استان فارس از حدود سال 96 طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی را برای سربازان وظیفه اجرایی کرد که پس از موفقیت این طرح و دریافت بازخورد‌های مطلوب از کیفیت مهارت آموزی، طرح مهارت آموزی سربازان در محیط کار واقعی به صورت کشوری اجرا شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی