[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

فرماندار لامرد: اعتبارات لامرد ۳۵ درصد افزایش یافته است، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس اعلام کرد که در بودجه امسال اعتبارات این شهرستان ۳۵ درصد افزایش یافته است. حسین شبانی‌نژاد دیروز دوشنبه ۱۴ تیر در جمع بخشداران و مدیران اجرایی شهرستان لامرد گفت: اعتبارات شهرستان لامرد در سرفصل‌های نفت و گاز ۲۷میلیارد و ۵۹۰میلیون تومان، در بخش استانی ۵میلیارد و ۵۹۰میلیون تومان و در بخش توازن ۱۳میلیارد و ۴۲۰میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
شبانی نژاد گفت: کل اعتبار شهرستان لامرد در کمیته برنامه ریزی۱۴۰۰، 46میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش را 
نشان می‌دهد.
فرماندار لامرد گفت: این اعتبارات بر اساس نیاز و اولویت در اختیار دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار می‌گیرد و مدیران اجرایی باید نسبت به فرایند موافقت نامه و انتخاب پیمانکاران دقت کنند تا اعتبارات شهرستانی در مرکز استان بلوکه نشود.
حسین شبانی‌نژاد همچنین با اشاره به انتخابات پرشور ۲۸ خردادماه امسال و حضور ۷۴ درصدی لامردی‌ها پای صندوق‌های رأی گفت: منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا از فرصتی که نظام اسلامی با رأی مردم برای آنها ایجاد کرده است، استفاده کنند تا زمینه خدمت رسانی بیشتر برای مردم فراهم شود.
شبانی نژاد همچنین با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان لامرد به لحاظ شیوع کرونا، گفت: همکاری خوب مردم و مسئولان در هفته گذشته که با تعطیلی هفت روزه اصناف در شهرستان همراه بود، موجب شد تا جامعه متوجه خطر جدی کرونا در شهرستان بشود که امیدواریم همشهریان عزیز نیز با برگزار نکردن تجمعات و رعایت پروتکل‌ها در این راستا همکاری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی