[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

کشف ۴۹ قبضه سلاح غیرمجاز ، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در اجرای طرح یک روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز، 49 قبضه اسلحه کشف شد و 37 نفر متهم نیز دستگیر شدند.
سردار «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، روز دوشنبه طرح برخورد با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز با برنامه‌ریزی مناسب و ارائه راهکارهای لازم در استان فارس اجرا شد. وی افزود: یگان‌های انتظامی استان با هماهنگی مفام قضائی موفق شدند در این خصوص 37 نفر را که در امر خرید و فروش و نگهداری سلاح و مهمات قاچاق و غیرمجاز فعالیت داشتند، شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: مأموران طی چندین عملیات ضربتی به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و در بازرسی از آن مکان‌ها 12 قبضه سلاح جنگی، 37 قبضه سلاح شکاری و بیش از 2هزار و 700 عدد انواع فشنگ غیرمجاز را کشف کردند.
سردار «ملک‌زاده» با اشاره به اینکه در این خصوص 37 نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: قاچاق پدیده ای شوم و برای جامعه بسیار زیان بار است و پلیس با اقتدار نخواهد گذاشت که قاچاقچیان سلاح و مهمات به اهداف خود که همان ضربه به امنیت کشور است، دست پیدا کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی