[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

مدیر مخابرات منطقه فارس: راهکارهایی برای جلوگیری از جمع‌آوری تلفن‌های غیرفعال، روزنامه شیراز نوین

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: پرداخت آبونمان جهت تلفن‌های غیرفعال به منظور جلوگیری از جمع آوری آنها ضروری است.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، مهندس ایزدی ضمن اعلام خبر فوق افزود: هم استانی‌های گرامی جهت جلوگیری از جمع آوری تلفن ثابت می‌توانند از طریق کانال‌های متفاوت معرفی شده از سوی مخابرات، صورت حساب تلفن ثابت خود را پرداخت نمایند و این امر شامل تلفن‌های غیرفعال نیز می‌گردد و مشترکان تلفن ثابت حتی اگر از تلفن خود استفاده نمی‌کنند، می‌بایست آبونمان تلفن را پرداخت نمایند. در غیر این صورت پس از شش دوره عدم پرداخت صورت حساب طبق مقررات و پس از ارسال اخطار تلفن موردنظر جمع آوری می‌گردد.
مدیر مخابرات منطقه فارس تأکید نمود: کسانی که منزل و تلفن آنها در اختیار شخص دیگری می‌باشد، می‌توانند با تماس با سامانه 2000 از وضعیت آبونمان تلفن ثابت خود مطلع شوند و در صورت عدم پرداخت از سوی مستأجر، مورد را پیگیری و از مشکلات آینده پیشگیری نمایند.
مهندس ایزدی با اشاره به سامانه‌های رایگان معرفی شده از سوی مخابرات منطقه فارس جهت پرداخت صورت حساب تلفن ثابت، اظهار داشت: سامانه 2000 از طریق تلفن ثابت و کد دستوری #2020* با استفاده از تلفن همراه آسان ترین راه‌های پرداخت صورت حساب تلفن ثابت هستند که مشترکان گرامی تلفن ثابت با استفاده از آنها مانع بروز مشکلات بعدی برای خود خواهند شد. وی افزود: مشترکانی که به صورت مستمر موفق به پرداخت بدهی در هر دوره نیستند، می‌توانند مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در وجه شرکت مخابرات پرداخت نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی