[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

تغییر حکم کمیته انضباطی بیانگر آشفتگی فدراسیون است، روزنامه شیراز نوین

مدافع تیم سایپا گفت:‌ حکم کمیته استیناف در پرونده بازی تیم ما با پیکان غیرفوتبالی بود و به نظر می‌رسد فشار غیرورزشی‌ها در مسیر تغییر حکم بی‌‌تأثیر نبوده است.
حسین ماهینی درباره صدور رأی کمیته استیناف به سود باشگاه پیکان در پرونده دیدار این تیم مقابل سایپا، اظهار داشت: صدور حکم این کمیته  یک روز مانده به بازی با ذوب آهن استرس و فشار روانی زیادی را به همه اعضای تیم سایپا وارد کرد. امضا نشدن حکم توسط دبیرکل فدراسیون فوتبال و بی‌اطلاعی از تغییر رأی کمیته انضباطی در خصوص بازی سایپا و پیکان، قطعاً بیانگر آشفتگی در پیکره فدراسیون است.
وی ادامه داد: با تغییر رأی این پرونده توسط کمیته استیناف و جو روانی و رسانه‌ای که رقیبان سایپا، با روش‌های نامعقول ایجاد کردند، شائبه غیر فوتبالی بودن رأی صادر شده در اذهان القا می‌شود. به نظر می‌رسد فشارهای افراد غیر ورزشی در مسیر تغییر حکم بی‌تأثیر نبوده است. 
مدافع تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: اگر اعضای کمیته استیناف با هم هماهنگ بودند و رأی طی یک روال قانونی صادر شده، چرا وقتی مدیرعامل باشگاه در برنامه فوتبال برتر دو سؤال حقوقی از معاون کمیته استیناف پرسید، پاسخ قانع‌کننده‌ای دریافت نکرد و حتی با تکرار مجدد سؤالات سراجی، توجیه منطقی در این خصوص ارائه نشد. آیا همین نشان‌‌دهنده رأی عجولانه و غیر کارشناسی این کمیته نیست؟

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی