[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

تغییر ساعت بازی فجر - شاهین، روزنامه شیراز نوین

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرد: بازی تیم‌های فجر شهیدسپاسی شیراز و شاهین شهرداری بوشهر به جای ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۹ و ۳۰دقیقه دوشنبه ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود.
مسئول سازمان لیگ هیئت  فوتبال فارس پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: این دیدار در ورزشگاه پارس شیراز برگزار خواهد شد. 
بهرام کرم‌دار افزود: بر اساس اعلام قبلی سازمان لیگ چهار بازی آخر لیگ دسته یک فوتبال  قرار بود به طور همزمان در ساعت ۳۰/ ۲۰  برگزار شود که در نامه جدید فدراسیون زمان  شروع تمام بازی‌های هفته سی‌وسوم  از  ساعت ۳۰/ ۱۹  اعلام شده است.
در این نامه که رونوشت آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، اشاره‌ای به علت اینکه بر چه اساسی ساعت بازی‌ها تغییر یافته، نشده است.
دیدار حساس تیم‌های فجر شهیدسپاسی شیراز و شاهین شهرداری بوشهر دوشنبه ۲۱ تیرماه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می شود.
تیم فجرشهیدسپاسی هم اینک در جدول رده‌بندی با ۵۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های هوادار و بادران تهران در صدر جدول قرار دارد.
شاهین شهرداری بوشهر هم با ۵۳ امتیاز از مدعیان صعود به لیگ برتر است، از این رو دیدار این تیم با فجرشهیدسپاسی می‌تواند تعیین کننده  باشد.
شاگردان علی اصغر کلانتری سرمربی تیم فجرشهیدسپاسی در صورتی که از سد شاهین بوشهر عبور کنند یک گام بزرگ برای رسیدن به لیگ برتر را بر می‌دارند، زیرا بازی هفته آخر آن‌ها با تیم گل ریحان البرز قعرنشین، سقوط کرده است و شاید هم دربازی آخر جشن صعود بگیرند، باید منتظر ماند و دید آیا  آرزوی فارسی‌ها پس از حدود ۸ سال برآورده می‌شود.
همچنین تیم شهدای قشقایی شیراز در هفته سی‌وسوم نیز در تالش میهمان تیم چوکا این شهر است.
این بازی هم برای شاگردان داریوش هرمزی سر مربی تیم قشقایی حساس است، آن‌ها اگر بتوانند از این بازی حتی یک امتیاز بگیرند خیالشان از بابت بقا در لیگ راحت می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی